profil

Petycja

poleca 83% 744 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Radom dn. 22.11.2007

Prezydent Miasta Radomia

Petycja

My, wszyscy mieszkańcy osiedla Zamłynie w Radomiu, zwracamy się z serdeczną prośbą o cofniecie decyzji o likwidacji Publicznego Przedszkola nr 13 w Radomiu.
Głównym argumentem za tym aby przedszkole dalej funkcjonowało jest to, iż po zamknięciu tej placówki nasze dzieci nie będą miały gdzie się uczyć i gdzie spędzać czas. Miejsce gdzie mieści się obecnie przedszkole jest miejscem bezpiecznym i cichym. Nasze dzieci czują się tu bardzo komfortowo, a rodzice są zadowoleni z opieki wychowawczo-opiekuńczej. Przedszkole to, ma doskonałych pracowników, wychowawcy posiadają bardzo dobre wykształcenie i dobry kontakt z maluchami. Zamknięcie przedszkola przyczyni się również do utraty miejsca pracy wszystkich pracowników. Do tego przedszkola można się łatwo i bezpiecznie dostać. Po likwidacji owego przedszkola rodzice będą musieli dowozić swe pociechy do innych placówek, które znajdują się daleko od miejsca zamieszkania.
Sprzeciwiamy się, aby teren placówki został przeznaczony na cele handlowe. Uważamy, że w naszym mieście jest już dość placówek handlowych.
Panie Prezydencie podjął Pan nieprzemyślaną decyzję, nasze dzieci są przyszłością naszego miasta, więc nie powinien Pan przeszkadzać w prawidłowym ich rozwoju. Wierzymy, że zmieni Pan swoją decyzję i przedszkole będzie mogło dalej funkcjonować


O ważności problemu świadczy fakt, że pod tą petycją podpisało się bardzo wiele osób
1.
2.
3.
4.
5.
...

Do wiadomości:
1.Rada Miejska w Radomiu

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta