profil

List Motywacyjny na DJa - CV

poleca 85% 576 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Sucha Beskidzka, 23 maja 2018r.

Marek Nowak
ul. Ziomalska 31 m. 10
23 -565 Sucha Beskidzka
tel. 546 63 364

Szanowni Państwo!

Odpowiadając na Państwa ogłoszenie zamieszczone 12 maja br. w lokalnej prasie, zgłaszam swoją kandydaturę na disc jockeya w wakacyjnej dyskotece "Alfa".

Jestem uczniem I klasy Szkoły Średniej nr 3 w Suchej Beskidzkiej i jednocześnie uczę się w tutejszej Państwowej Szkole Muzycznej (stopień ll - klasa saksofonu). Od kilku lat poważnie interesuje się muzyką rozrywkową. Znam dyskografię wielu zespołów i solistów grających rocka, country , pop - music i bluesa. Gromadzę najnowsze notowania z krajowych i światowych list przebojów. Jestem aktywnym działaczem dyskusyjnego Klubu Muzycznego. Swobodnie posługuję się językiem angielskim, dość dobrze mowie po niemiecku.

W prowadzeniu imprez i programów muzycznych mam już pewne doświadczenie. Jako uczeń VIII klasy byłem konferansjerem w szkolnym konkursie "MINI PLAYBACK SHOW". W licealnym radiu " Węzeł" przez rok prowadziłem z kolei autorski kącik muzyczny pt . "Muzyka na bis - lata siedemdziesiąte ". Za program ten otrzymałem wyróżnienie dyrektora szkoły.

Jestem osoba otwarta, elokwentną, z poczuciem humoru, co sprawia, że doskonale daje sobie rade w kontaktach z ludźmi.

Jestem przekonany, że prowadzona przeze mnie dyskoteki zapewnia uczestnikom nie tyle mnóstwo dobrej zabawy ale tez będą okazja do poznania różnych stylów muzyki rozrywkowej i ciekawostek z życia estrady.

Mam nadzieje, że zechcą Państwo zaproponować mi rozmowę kwalifikacyjną.

Pozostaje z szacunkiem
Marek Nowak

Ocena: 5
Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:
Komentarze (2) Brak komentarzy

Super praca :) !

dzieki wielkie ;P

dostalam za to 5 ;d

Treść zweryfikowana i sprawdzona

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata