profil

Autocharakterystyka

poleca 84% 264 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Moja Autocharakterystyka

Nazywam się ***** **********. W dniu 19.05.**** roku przyszłam na świat w Katowicach.
Moja mama ma na imię Maria , a tata Jan. Mieszkam całkiem od niedawna w ***** w segmencie.

Moją wadą jest złe nastawienie do samej siebie . Z tą wadą walczę już kilka lat. Wiem , że nie powinnam się poddawać i prawie mi to wychodzi .
Moją największą zaletą jest punktualność i umiejętność słuchania innych i niesienia pomocy. Punktualność mogę zaliczyć za zasługę mojej mamy , natomiast umiejętność słuchania innych i niesienia pomocy zawdzięczam wielokrotnym pobytom w szpitalach , gdzie nauczyłam się wyrozumiałości dla innych jak i współczucia,

Moim największym hobby jest czytanie książek . Gdy dostanę jakąś nową książkę od razu biorę się za czytanie . Moimi ulubionym bohaterkami książek są ; Ania z Zielonego Wzgórza , Heidi , Mała Księżniczka i Pollyanna. Jednak najbardziej lubię Małą Księżniczkę. Moją pasją numer dwa jest biologia , gdy są jakieś tematy związane z anatomią człowieka to aż ,,podskakuje? z radości.

W przyszłości chciałabym stać się człowiekiem szanowanym tak jak moja mama . Na razie nie mam określonego zawodu jaki bym chciała wykonywać , ale mam do wyboru dwa moje wymarzone takie jak ; weterynarz lub chirurg (o ile pozwoli mi na to zdrowie) . Kolejny cel w przyszłości to opublikowanie napisanej prze zemnie książki , która miała by poruszać jak i dawać wiele do zastanowienia i pozostać zapamiętana na wiele pokoleń . Lecz to są tylko moje cele a mój największe marzenie to ; by każda osoba , dziecko miały jak najlepiej w życiu.

Jestem młoda i jak inni sądzą osóbką o wielkiej duszy i ogromnym pełnym miłości cieplutkim serduszku. Choć doznaje wiele krzywd od innych nadal jestem dobroduszna i silna nawet jak ktoś mnie rani potrafię to mu wybaczyć.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta