profil

Autocharakterystyka.

poleca 85% 559 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

AUTOCHARAKTERYSTYKA

Nazywam się Jakub Mulawka. Urodziłem się 22 kwietnia 1994 roku w Cieszynie. Tutaj też mieszkam z rodzicami i rodzeństwem. W zeszłym roku ukończyłem Szkołę Podstawową nr 2 w Cieszynie. Obecnie chodzę do Gimnazjum nr 2 z oddziałami w integracyjnymi również w Cieszynie.
Jestem chłopcem średniego wzrostu, mam brązowe oczy i włosy koloru blond. Po paru wypadkach mam na sobie kilka blizn. Nie noszę okularów ani soczewek, jednak jestem dalekowidzem. Lubię ubierać się luźno, ale nie ulegam modzie skate. Mam problemy z pamięcią: potrafię zapomnieć słowo, które zostało powiedziane chwilę temu. Jestem konsekwentny, miły i uparty w dążeniu do celu. Kiedy na czymś bardzo mi zależy, długo myślę jak to zdobyć a potem po kolei wszystko realizuję. Lubię pomagać ? często opiekuję się moim młodszym bratem i siostrami. Mama mówi , że jestem kreatywny bo nie ograniczam się do nadzoru lecz wymyślam im ciekawe zabawy (choć nie zawsze najbezpieczniejsze). Nie zawsze jestem ze wszystkimi szczery. Lubię nowoczesne przedmioty i szybkie pojazdy. Interesuję się architekturą, chemią, fizyką, techniką i trochę gotowaniem. W przyszłości chciałbym zostać projektantem mostów i dróg lub konstruktorem samochodów, albo kimś kto wynajdzie samochód z silnikiem który nie zatruwa środowiska, a maksymalną prędkość osiągać będzie około 400km/h. Bardzo lubię jeździć na rowerze, pływać, grać na komputerze i projektować różne wnętrza. Lubię również grać w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę, oglądać komedie, filmy fantastyczne i filmy akcji. Nie lubię biegać na długie dystanse bo szybko się męczę. Słucham zespołów Linkin Park, Green Day, Of Spring, Jamal. Moją ulubioną potrawą jest zupa pomidorowa, czasem pozwalam sobie na małe szaleństwo i zjadam cheeseburgera lub pizzę z coca colą. Na co dzień poza nauką pomagam rodzicom, od czasu do czasu słucham muzyki, gram na komputerze lub oglądam telewizję.
Jestem człowiekiem, który nie wie co będzie w jego życiu ale stara się zrobić wszystko aby było takie jak sobie wymarzył. Myślę, że mi się uda znaleźć dobrze płatną pracę i miejsce na ziemi, które będzie odpowiadało moim oczekiwaniom.

The end

Czy tekst był przydatny? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata