profil

Co według ciebie decyduje, o tym że świat staje sie piękny?

poleca 85% 251 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Świat jest piękny dzięki wielu rzeczom, ale najbardziej dzięki przyrodzie
Przyroda jest piękna. Ubogaca cały świat. Gdyby nie ona, było by na świecie smutno. Jesienią jest szczególnie pięknie, ponieważ drzewa pokryte są pięknymi barwami. Żółte, czerwone i zielone liście wypełniają wszystko. Kiedy wejdziemy do parku możemy dostrzec wiele pięknych rzeczy. Zaczynając od barwnych liści kończąc na wiewiórce zbierającej zapasy na zimę
Zima też jest piękna. Przepełnia ją biel puszystego śniegu. Dookoła można dostrzec dzieci zjeżdżające na nartach sankach, workach z sianem i wielu innych nadających się do tego rzeczach.
Wiele przemian w przyrodzie zachodzi także wiosną. Przyroda budzi sie do życia. Drzewa, kwiaty i wiele innych roślin zaczyna funkcjonować. Trawa się zieleni, są pierwsze listki na drzewach.
Piękną porą roku jest też lato. W lecie drzewa Zaczynają owocować. Pola, łąki, klomby pokryte są mozaika, na którą składają się kolorowe kwiaty. Późnym latem pola pokrywa złoto-żółta "tafla" zbóż czekających na żniwa.
Myślę, że nie ma nic piękniejszego od przyrody.

Zadanie 6 strona 30. Podręcznik do języka polskiego MIĘDZY NAMI.
Napisałem ta pracę, ponieważ sam miałem kłopoty ze znalezieniem czegoś... Tak ogólnie to nic nie znalazłem... No i sie wkurzyłem i napisałem...

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta