profil

Referencje.

poleca 84% 762 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

REFERENCJE
Dane personalne pracownika: ……
Okres zatrudnienia w danej firmie: od 1 czerwca 2005 do 2 stycznia 2007
Zajmowane stanowisko: samodzielny księgowy
Zakres odpowiedzialności zajmowanego stanowiska

* Prowadzenie pełnej księgowości
* Ksiązki przychodu
* Ksiązki rozchodu
* Przygotowywanie deklaracji podatkowej
Pan ……. pracując w naszej firmie wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie księgowego a także głęboką wiedzą wszystkich programów księgowych .
Pan ……jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Znakomicie odnajduje się zarówno pracując samodzielnie, jak i w grupie. Jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Powierzone zadania wykonuje systematycznie a jednocześnie dokładnie. Pan …….. potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko zachowując spokój.
Pan ….. jest osobą ambitną, ciągle doskonalącą swoje umiejętności. Z łatwością przyswaja wiedzę, jest otwarty na nowe wyzwania. Ciągle się rozwija. Pracując w naszej firmie skorzystał z możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych kończąc studia podyplomowe z dziedziny ekonomi oraz następujące szkolenia:
* Kurs bankowca
* Kurs samodzielnego księgowego
Jako bezpośredni przełożony miałem okazję na bieżąco obserwować efekty codziennej pracy Pana ….. i z pełną odpowiedzialnością polecam go jako pracownika na każdym stanowisku związanym z ekonomią. Z pewnością sprosta on wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.
W razie potrzeby jestem otwarty na dalsze szczegółowe pytania na temat pracownika.

Z poważaniem, ……
Dyrektor biura rachunkowego ……

.............................
(data i podpis)

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:

Czas czytania: 1 minuta