profil

Notatka prasowa- Szkoła Samobójstw

poleca 85% 188 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Szkoła Samobójstw!!!!!!

Ewelina K. i Marta B. przez całe lata były dobrymi uczennicami w szkole w Grudnikach, ale zawaliły druga klasę gimnazjum. Nie umiały sobie poradzic ze wstydem, więc próbowały popełnic samobójstwo, skacząc z 70-metrowego urwiska!
Urwały sie po czwartej lekcji i poszły prosto do stomego urwiska znajdujacego sie niedaleko ich miejscowosci. Przed wyjściem ze szkoły Ewelina i Marta pożegnały się ze swoimi przyjciółkami. Z powodu, że wielokrotnie robiły sobie takie głupie żarty pożegnalne, nikt tego nie traktował poważnie. Idąc na śmierć, minęły swoje domy, w których zostawiły listy pożegnalne dla bliskich. Przepraszały, że to robią dodając, że nie widzą innego wyjścia, bo problem powtarzania klasy okazał sie zbyt przytłaczajacy. Rodzice byli przerażeni pozostawionymi przez córki listami. Na odwagę dziewczyny wypiły po piwku.
Na urwisku były we trzy, ich przyjaciółka Agnieszka, chciała odciagnać ich od samobójstwa i udało by sie jej gdyby nie zdecydowana Marta. Gdy poszła zobaczyć, jak wyglada przepaść, osunęła się pod nią ziemia i spadła. Ewelina skoczyła za nią, gdyż miały umrzeć obie. Zatrzymały się na stercie kamieni po około 30 metrach. Angnieszka natychmiast wezwała pomoc. Miały szczeście, że nie zleciały do konca i gdyby nie Agnieszka umarły by, bo nikt nie słyszał ich krzyków.
W pięc dni po próbie samobójczej Marta nadal leżała na oddziale ratunkowym. Jej życiu nie zagrażało niebezpieczenstwo, ale przeszła operację mózgu. Natomiast z Eweliną było gorzej, oprócz ran na rękach i na twarzy ma uszkodzony kręgosłup, klatkę piersiową, płuco i wątrobę, a każde jej słowo jest bolesnym wysiłkiem.
Znajomi dziewczyn twierdzą, że powodem samobójstwa jest też nieudany związek. Ewelina zakochała się w Damianie A. od roku, on też mówił, że ja kocha ale ją olewał. Dlatego rzuciła go kilka tygodni przed próbą samobójczą, majac nadzieje, że ten będzie probował ja odzyskać. Jednak było inaczej po czym Ewelina sie załamała.
Dzisiaj obydwie dziewczyny żałują tego co zrobiły i twierdzą że "Próba samobójcza była najgłupszym z możliwych rozwiązań.."

Czy tekst był przydatny? Tak Nie

Czas czytania: 2 minuty

Ciekawostki ze świata
Typ pracy