profil

Manifest Twojego pokolenia.

poleca 84% 346 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Napisz manifest swego pokolenia ( dowolna forma ), ale zachowując pożądek właściwy dla tego typu wypowiedzi.

W pokoleniu XXI wieku my młodzi ludzie jesteśmy otwarci na przyszłość, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Chcemy się kształcić aby w przyszłości zapewnić byt naszym rodzinom. Pragniemy poznawać nowe kultury i obyczaje całego świata. Nie jesteśmy tchórzami! Będziemy dzielnie znosić to, co przyniesie nam los. Jesteśmy i będziemy uparci aby dotrzeć do celu jaki sobie postanowimy. Dążymy do tego, aby nasz świat stawał się coraz lepszy.
Wy ludzie XX w. nie wiecie jak ważna jest dla nas przyszłość. Większość z was to starsi ludzie, dla których przyszłość nie ma tak wielkiego znaczenia. Jesteście starsi i pragniecie tylko spokoju i odpoczynku. Nie musicie się już martwić o swoją edukację czy dorobek aby utrzymać rodzinę. Dajcie nam szansę! Abyśmy mogli się wykazać i wybić z cienia aby ujrzeć lepszy świat. Bądźcie dla nas podporą w trudnych dla nas chwilach.
Gdy nasze życie potoczy się nie po naszej myśli bądźcie dla nas deską ratunku abyśmy mogli się jej chwycić i w was odnaleźć wsparcie duchowe.
Chcemy żyć z wami w zgodzie a nie prowadzić wojny pokoleniowe. Mamy nadzieję, że nie odwrócicie się od nas gdy będziemy potrzebowali waszej pomocy.
Jeśli wy nie odwrócicie się od nas my na pewno nie postąpimy inaczej.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Teksty kultury