profil

Charakterystyka Pestki Ubyszówny

poleca 84% 221 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Pestka Ubyszówna miała ok. trzynastu lat. Na wakacje przyjeżdża z matką do Olszyn. Jej ojciec pracował w biurze. Chodziła do klasy z Ulą Zalewską, która także spędzała wakacje w Olszynach. Czasami zachowywała się jak chłopak i lubiła się bić.
Pestka była ładną dziewczynką o szarych oczach i czarnych włosach. Była wysportowana i miała ładną figurę. Charakteryzuje się tym, że dużo mówi i jest optymistką. Była ufna, zawsze radosna i uśmiechnięta. Była bardzo dobrą uczennicą. Zazdrościła Uli, że to nie ją wybrał Zenek. Jej relacje z innymi były raczej dobre z powodu jej przyjaznego nastawienia do świata. Była uczciwą i uczynną dziewczynką. Miała dobre kontakty z chłopcami i zawsze mogła liczyć na przyjaciół. Kochała swoich rodzisów, lecz nie lubiła się im zwierzać ze swoich problemów. Zawsze dostawała to czego chciała, lecz gdy Zenek pochwalił Ulę, a nie ją, to na swój sposób pogniewała się na dziewczynę.
Polubiłam ją dlatego, że jest „chłopczycą” i niezwykle towarzyską duszą. Ufała kolegom i zawsze dążyła do celu. Gdyby Pestka była postacią realną to myślę, że zostałybyśmy przyjaciółkami.

Przygotowała:
Joanna Wróblewska

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta