profil

Niektórzy nie wiedzą jak zrobić postać w TIBI to tu się dowiedzą.

poleca 84% 994 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Często słyszysz o Tibii? Twoi kumple grają, lecz ty nie wiesz jak? To banalne! W tym poradniku dowiesz się jak zacząć swoją przygodę wirtualnym bohaterem! A więc co trzeba zrobić…?


Po pierwsze trzeba wejść na oficjalną tibijską stronę - Tibia.com
Następnie rozwijamy menu Account i klikamy w Create Account.


Wpisać trzeba będzie adres e-mail, na który później zostanie wysłane Ci hasło. Oraz zaakceptować 3 regulaminy, w tym TibiaRules - zasady gry w Tibię. Po czym kilkamy “I agree”.


Następnie zostanie nam wygenerowany nasz account number, którego będziemy później używać logując się na nasze konto i postać. Pamiętajcie aby go gdzieś zapisać lub dobrze zapamiętać! Właśnie na wcześniej podany adres e-mail, wysłano nam hasło.


Teraz wchodzimy na naszą pocztę, i spisujemy nasze hasło:


Posiadając już account number i hasło, możemy zalogować się na nasze konto. Aby to zrobić ponownie wchodzimy na Tibia.com i klikamy w “Login”.Następnie logujemy się na konto wpisując nasz numer i hasło, po czym kilkamy “Submit”. Na zdjęciu określiłem 2 na początku ważne dla nas opcje jakimi są Zmiana hasła (change password) oraz Register account (personalizacja).


Zmieniamy hasło na łatwiejsze dla nas, i możemy przystąpić do stworzenia naszej pierwszej postaci. U dołu strony naciskamy button “Create new character”.

Name: - nazwa postaci, Sex: - płeć postaci (male - mężczyzna, female - kobieta), World: - świat na którym istniał będzie nasz bohater. Wyróżniamy światy PvP(można atakować innych graczy), Non PvP (nie można) oraz PvP Enforced (atakowanie innych graczy jest czymś normalnym). Populacje na światach empty, normal i full - od tego będzie zależna ilość osób online. Serwery są ulokowane w Niemczech oraz w USA. Zatwierdzamy kilkając “Submit”. Jeśli grasz z Polski, wybierz serwer niemiecki, unikniesz lagów (tzw. opóźnien w grze, niezależnych od Twojego łącza)


Mając już postać warto by było ściągnąć klienta Tibii. W tym celu wchodzimy tutaj i akceptujemy poprzez “I Agree”. Ukarze nam się tabelka podzielona na Windowsa i Linuxa, tam również bedą pokazane wymagania, które musi spełnić nasz sprzęt by uruchomić Tibię. Ściągamy odpowiednią dla nas wersję klienta i instalujemy ją.
Po zainstalowaniu klienta, wchodzimy do gry poprzez Enter Game, i wpisujemy swój numer i hasło.
Nowi gracze są często naciągani przez tzw. “hakierów”. Pamięajcie, aby NIKOMU nie podawać numeru konta oraz hasła. NIKT z Tibia.com, CipSoftu, Tibia.pl, hunted.pl nie poprosi Was o to! Jedyne osoby, które o to proszą, chcą włamać się na wasze konta! Nie wchodzcie też na linki podawane przez innych graczy, kuszących Was naborem do Gildi, czy też darmowym PACC! Wejście jedynie na Tibia.com, Tibia.pl i inne strony w supporcie tibia.com sa bezpieczne. No i oczywiście hunted.pl. Personalizacja konta też jest bardzo istotna w zabezpieczaniu konta.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 2 minuty