profil

Charakterystyka wspołczesnej młodzieży "Subkultury"

poleca 83% 1660 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Dresiarz – Podmiot sił chaosu. Najniższe stadium ewolucyjne człowieka. Charakterystyczna cecha to zanikający współczynnik IQ. Z wyglądu można ich rozpoznać po paskudnej budowie ciała, głowach wygolonych w części lub całości, złotych lub srebrnych łańcuchach i kolczykach oraz przede wszystkim sportowym ubraniu zakupionym na najbliższym bazarze. Czas wolny spędzają na włóczeniu się na osiedlach, szukaniu zaczepki oraz zagadywaniu przechodniów. Nie zaobserwowano, aby pojedynczy przedstawiciel zaatakował człowieka, jednak w grupie stanowią spore zagrożenie. Reagują, na słowa Pionier, Nike i Adidas.

Hip-Hopowcy – Ściśle związani z muzyką hip-hopową. Rozpoznać ich można po szerokich spodniach z krokiem w kolanach i typowym dla nich „bujanym” chodzie. Ich barki w inteligencji maskują ich nie zrozumiała dla normalnych ludzi nowoczesna mowę. Używają często cyfr i liczb zamiast słów, przeplatanych wyrazami: ziomal, zajawaka czy też zipera. Zdolni są też twierdzić, że ich piosenki są ambitne o opowiadają o ich życiu. Każdy prawdziwy hip-hopowiec ma pisak służący do pisania liter w stylu HWDP tzw. chowaj wszystko do plecaka lub Hugo w dolinie pomarańczy. A tak naprawdę to jest nie zadowolenie z pracy policji. Ich kontakt z siłami porządkowi kończy się na sprawdzeniu biletu w autobusie.

Punki – Są brudni i często śmierdzą. Cechują ich charakterystyczne fryzury zwane irokezami. Słuchają zespołów muzycznych takich nazwach jak „Wc”, „Szambo”, „Defekt Mózgó”, lub też „Sedes”.

Kindermetale – Aby zostać kindermetalem należy słuchać Linki Park, a następnie kupić podkoszulkę z nazwą tej grupy. Wyśmiewają się z hip-hopowców przy wszelkiej nadarzającej się okazji.

Metale prawdziwi – Po wyhodowani na włosów 20 cm długości z Kindermetale staje się metalem prawdziwym. Wyrażają pogardę dla Kindermetali. Lubią tanią colę. Nie śmierdzą tak ja punki.

Kicz – Kobiecy styl wywodzący się ze wsi. w okresie rewolucji przemysłowej przeszedł do miasta. Występuje w kolorach purpurowym i różowym. Blond włosy, lizak w ustach. Słuchają muzyki w stylu disco polo.

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata