profil

Komunikat prasowy- przykład

poleca 85% 1165 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Urząd Gminy Kowal Kowal, dnia 12.09.2005r.
11 – 900 Kowal
ul. Mazowiecka 10

Komunikat prasowy nr 7„ Żyj drożej , ale zdrowiej ”


Na sesji, która miała miejsce 29.07.2005r. w Urzędzie Gminy Kowal nasi Radni dowiedzieli się kilku jakże istotnych informacji. Zaskakująco szybkie postępy są w pracach remontowo – budowlanych zarówno w zakładzie utylizacji odpadów komunalnych jak i w oczyszczalni ścieków.

Jedynym minusem, z pewnością odczuwalnym w kieszeniach naszych mieszkańców są podwyżki, jakie czekają nas w najbliższym czasie: ścieki (wzrost o 0, 10 zł. za 1m3 ) oraz wywóz śmieci (wzrost o 2 zł. Za tonę odpadów). Żeby żyło nam się lepiej, mnie3j było bezrobotnych burmistrz zapowiedział zwolnienie na 3 lata z podatków od nieruchomości przedsiębiorców, którzy zwiększą zatrudnienie o 30%, choć czynsze za lokale użytkowe wzrosną o 20%.

Podczas trwania sesji zaakceptowano budżet gminy i jak co roku ustalono kwotę na dofinansowanie „Biegu Młodych Mazowszan”. Dużo kontrowersji wywołała decyzja o likwidacji przedszkola przy ulicy Tuwima, zaś po długiej naradzie szkole im. „Obrońców Stalingradu” zmieniono nazwę im. „Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego”.

W naszej gminie ostatnimi czasy dzieje się zaskakująco dużo, lecz warto się zastanowić czy tak będzie już zawsze czy jest to tylko przedwyborcza gorączka?
Dodatkowych informacji udziela:
Imię i nazwisko rzecznik Urzędu Gminy
Tel. stacjonarny
Tel. Kom.
E – mail:

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata
Typ pracy