profil

Być patriotą we współczesnym świecie

drukuj
poleca 76% 853 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze


Aby móc powiedzieć o sobie "jestem prawdziwym patriotą" we współczesnym świecie należy spełniać kilka warunków.
Po pierwsze trzeba być silnie związanym ze swoim państwem, a także dbać o jego honor i dobre mienie.
By być patriotą trzeba być obowiązkowo dobrym obywatelem i założycielem rodziny. Wymagana jest pełna sprawność fizyczna i stabliność psychiczna, by móc pracować dla swego kraju i zarabiać pieniądze na utrzymanie rodziny.
Istotną rzeczą jest również wygląd i postawa. Taka osoba powinna wyglądać schludnie, elkegancko nie zależnie od okazji. Ubiór dokładnie wyprasowany i czysty, włosy świeże i ulożone. Bo jaką chlubę przyniesie oaństwu brudny, nieprzyjemnie pachnący "patriota"?
Jeśli chodzi o postawę taki człowiek powinien na każdym kroku dawać przykład i być wzorem do naśladowania zarówno w kolejce do kina jak na przyjęciu czy weselu. Ważne jest także zaangażowanie w życie społeczno-polityczne kraju. Znać wszystkie wątki polityczne, i ważne osoby takie jak prezydent.
Ponadto wymaganą cechą patrioty jest znajomość swego kraju i wszystkiego co z nim związane czyli m.in. szczegółowa historia kraju, waluta i wszelkie wartości, język narodowy, powszechnie wyznawana wiara oraz tradycje, obyczaje, prawa, obowiązki i przywileje.
Osoba która spełnia wszystkie wymogi jest stuprocentowym patriotą.


Polecasz? Tak Nie
Komentarze (15) Brak komentarzy
16.12.2011 (16:18)

No właśnie, odróżniacie niepełnosprawność od niesprawności?

15.12.2011 (21:50)

To wy się ludzie zastanówcie! " należy być sprawnym fizycznie" to znaczy że nie należy ''wylegiwać się przed telewizorem'' tylko pracować jak inni ludzie a poza tym każdy z nas jest sprawny fizycznie na pewno niektórzy nie do końca ale każdy z nas jest!

15.12.2011 (21:44)

Dzięki :) Przydało się pare zdań
pozdr ;)

Typ pracy