profil

Prorok Mahomet i Aisza

Ostatnia aktualizacja: 2021-02-01
poleca 89% 377 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Wiele atramentu wylano na temat rzekomej moralnej czystości islamu. Takie opinie, oprócz samych muzułmanów, często głoszą również osoby zainteresowane tą religią, które same mając na jej temat niewielkie pojęcie są wdzięcznym obiektem religijnej propagandy. Tymczasem idee islamu są bardzo dalekie od cukierkowego obrazu serwowanego opinii publicznej. Jednym z bardziej bulwersujących aspektów Islamu jest fakt dopuszczania przez tą religię PEDOFILII. Również w przypadku Mahometa ewidentna PEDOFILIA jest jedną z jego najbardziej oburzających przywar tej osoby. Potwierdza ją wiele cytatów z Hadisów, wśród nich następujący:

Bukhari "Opowiedział ojciec Hishama: Khadija umarła trzy lata przed odejściem Proroka do Medyny. Został tam przez dwa lata i ożenił się z Aiszą kiedy miała sześć lat, i skonsumował to małżeństwo kiedy miała dziewięć lat"

Również Koran dopuszcza seks z dziewczynkami przed wystąpieniem pierwszego okresu, czyli przed 12-13 rokiem życia.

"A te spośród waszych żon,
które już zwątpiły w okres miesięczny
- jeśli macie wątpliwości -
niech czekają trzy miesiące;
podobnie te,
***które jeszcze się nie rozwinęły***.
Kobiety brzemienne zaś
niech czekają,
aż złożą swoje brzemię.
Temu, kto się boi Boga,
On przyniesie ułatwienie" 65,4

Powyższy werset Koranu mówi o okresie przejściowym, który należy odczekać przed rozwodem z żoną, aby upewnić się co do ojcostwa dziecka, które mogłoby być poczęte w małżeństwie;

Co na to "uczeni" muzułmańscy? Istnieje tu kilka szkół obrony. Pierwsza to zanegowanie niewygodnych hadisów poprzez takie ich interpretowanie by wyszło, że Aisza miała jednak więcej niż 9 lat w momencie gdy Mahomet po raz pierwszy skonsumował jej wdzięki. Tyle tylko, że o tym, że Aisza miała 9 lat w chwili inicjacji seksualnej z Mahometem mówi WPROST kilka hadisów w co najmniej dwóch zbiorach. Jeden z hadisów stwierdza, że Mahomet po poślubieniu jej w wieku 6 lat nie uprawiał z nią seksu przez pierwsze 3 lata ze względu na ciężką chorobę, która ją dotknęła, między innymi wypadły jej włosy.

Bukhari. Aisza: “Prorok pojął mnie gdy miałam 6 lat. Pojechaliśmy do Medyny i zamieszkaliśmy w domu Bani-al-Harith bin Khazraj. Wtedy zachorowałam i wypadły mi włosy. Później moje włosy odrosły i moja matka, Um Ruman, przyszła do mnie gdy bawiłam się lalkami z koleżankami. (...) Zabrała mnie do domu. Tam zobaczyłam kilka kobiet, które życzyły mi szczęścia. Potem przekazała mnie do nich i one mnie przygotowały. Wtem Apostoł Allacha podszedł do mnie i moja matka przekazała mnie mu. Miałam wtedy 9 lat"

Natomiast ANI JEDEN nie stwierdza, że Aisza była starsza. Charakterystyczne jest przy tym, że wiek Aiszy kwestionują głównie "dysydenci" spoza głównego nurtu islamu. Muzułmanie, którzy negują obszerne fragmenty hadisów przestają być dobrymi muzułmanami wchodząc na pole minowe znienawidzonej przez główny nurt islamu innowacji. Próbuje się więc ratować proroka na inne sposoby.

Kiedyś przeczytałem kuriozalny artykuł jednego z muzułmańskich “uczonych".

Autor artykułu pracowicie udowadnia, że w seksie Mahometa z 9-letnim dzieckiem nie było nic zdrożnego. Przede wszystkim usiłuje się rozprawić z zarzutem, że Mahomet był pedofilem. Cytuje przy tym medyczną definicję pedofili, według której jest to dewiacja polegająca na odczuwaniu pociągu seksualnego przede wszystkim lub wyłacznie do dzieci. Następnie triumfalnie wykazuje, że poza Aiszą wszystkie kobiety proroka były pełnoletnie. A więc Mahomet nie był pedofilem! – triumfuje autor – ponieważ interesował się głównie dorosłymi. Argumentacja wręcz rozczulająca. Idąc tym tokiem rozumowania pedofile z dworca centralnego nie byli pedofilami, bo ich główne pole aktywności seksualnej to dorośli a dzieci jedynie od czasu do czasu. Także słynny belgijski zboczeniec Dutroux, który na tle seksualnym zamordował 4 dzieci nie był pedofilem. W końcu był żonatym, poważanym człowiekiem.

Problem polega na tym, że czym innym jest pedofilia w definicji medycznej a czym w odczuciu społecznym oraz kwalifikacji prawnej i moralnej. Podobnie rzecz ma się z zoofilią. W rozumieniu medycznym człowiek mający sporadyczne kontakty seksualne ze zwierzętami nie jest zoofilem. W odczuciu społecznym i moralnym jest jak najbardziej.

Kolejnym argumentem, który ma usprawiedliwić Mahometa mają być przymioty duchowe Aiszy, które skłoniły proroka do małżeństwa z nią. To właśnie te przymioty miały skłonić Mahometa do związku z Aiszą. Chciał on rzekomo wykształcić w niej nieskażonego muzułmańskiego ducha. Tylko jakie przymioty duchowe może mieć sześcioletnie dziecko, bo tyle lat miała Aisza w chwili ślubu? I czy by rozwijać przymioty duchowe dziecka i korzystać z nich należy uprawiać z nim seks???

Tak więc idąc tokiem rozumowania autora w seksie z dziećmi nie ma nic zdrożnego, pod warunkiem, że częściej chodzimy do łóżka z dorosłymi a i że dorobimy do tego jakąś ideologię. Możemy przy tym stanowczo oburzać się na nazywanie nas pedofilami – w końcu nie spełniamy kryteriów definicji medycznej.

Jak na takie postępowanie patrzylibyśmy dzisiaj? 53-letni dziad, który dobiera się do 9-letniego dziecka trafiłby na wiele lat do więzienia i nikt nie traktowałby go inaczej niż chorego zboczeńca. A tu proszę: miliard ludzi na całym świecie traktuje go jako ideał człowieka i wzór do naśladowania.

Ludziom można wybaczyć rózne rzeczy. Być może nawet pedofilię. Ale Mahomet podobno nie był zwykłym człowiekiem. Podobno był pieczęcią i ukoronowaniem proroków, wybrańcem Boga i jego ostatnim słowem. Pedofil?!!! Bardziej jest prawdopodobne, że był po prostu jednym z tysięcy fałszywych "proroków", którzy pojawiają się co jakiś czas i faktycznie wielu z nich przejawia dziwne upodobania seksualne.

A jak się przekłada pedofilia Mahometa na islamskie prawo religijne, szarijat, i na praktykę prawną krajów muzułmańskich?

W Iranie od rewolucji Chomeiniego obniżono wiek legalnego seksu z dziećmi do 9 lat. Oznacza to, że w do niedawna w myśl prawa irańskiego dorośli mężczyźni mogli żenić się z dziewczynkami z 3 klasy podstawówki i uprawiać z nimi seks! W roku 2002 parlament podwyższył minimalny wiek małżeństwa dziewczynek do 13 lat. Jednak swój sprzeciw wyraziła Rada Strażników rewolucji islamskiej mająca prawo weta wobec decyzji parlamentu. Duchowni argumentowali, że podwyższenie minimalnego wieku wydawania dziewczynek za mąż jest SPRZECZNE Z ISLAMEM.

W ultra-islamskiej Arabii Saudyjskiej, gdzie prawo religijne jest równoznaczne z prawem świeckim w ogóle nie ma wieku minimalnego dla wydawania dziewczynek za mąż! Prawdziwy raj dla pedofilów.

W Sudanie nikomu nawet nie przychodzi do głowy, że seks z 9-letnią dziewczynką jest niemoralny i dozwolony jest jak najbardziej. W końcu jest zgodny z Szariatem. Powszechnie tolerowany jest również seks z chłopcami.

Brunei: nie ma wieku minimalnego dla wydawania dziewczynek za mąż.

Bangladesz: brak wieku minimalnego. 18 procent dziewcząt wychodzi za mąż poniżej wieku dojrzewania, czyli poniżej 12 roku życia, przy czym 68 procent takich małżeństw jest zawieranych NA CO NAJMNIEJ ROK przed wystąpieniem pierwszej miesiączki. Zamężnych jest czterokrotnie więcej dziewcząt poniżej 17 roku życia niż w sąsiednich (niemuzułmańskich) Indiach.

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:

Czas czytania: 6 minut