profil

Recenzja ze spektaklu "Królewna Śnieżka i krasnoludki".

poleca 85% 463 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Trzynastego stycznia w czwartek w szczecińskiej „Operze i Operetce” dane mi było oglądać przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i krasnoludki”. Od początku spektaklu panowała wartka akcja. Wyśmienici aktorzy (m. in. Joanna Trzepiecińska, Krzysztof Kolberger) grali z dużym wyczuciem, potrafili wczuć się w swoje role. Niesamowite efekty świetlne i dźwiękowe dodawały całemu przedstawieniu groźnej lecz ciekawej oprawy. Młodsze dzieci co prawda z lękiem obserwowały te wydarzenia, jednak lekki dreszczyk emocji nikogo nie zniechęcił do dalszego oglądania sztuki. Tym bardziej, że całości towarzyszyła przepiękna muzyka w wykonaniu „Piaska”. Publiczność porwała się z miejsc kiedy tylko ten znany i lubiany piosenkarz wyszedł na scenę. Jego czysty i melodyjny głos nagrodzono burzą oklasków oraz kwiatami.

W przedstawieniu na uwagę zasługują również kostiumy, dzięki którym postacie z bajki wyglądały bardzo naturalnie i pięknie. Przeniosły nas w cudowny świat bajek i pozwoliły na moment zapomnieć o szarej rzeczywistości.

O całości przedstawienia niech świadczy fakt, że kurtyna po zakończeniu sztuki aż pięciokrotnie poszła w górę, a owacjom nie było końca.

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Gramatyka i formy wypowiedzi