profil

Panda Antivirus Small Business Edition

poleca 86% 101 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Panda Antivirus Small Business Edition
Całkowita ochrona Twojej firmy.

Panda Antivirus Small Business Edition zapewnia pełną ochronę, jakiej potrzebuje Twoja firma - wszystko w jednym rozwiązaniu.

Bezpieczna komunikacja internetowa.

Upewnij się, czy Twoja firma otrzymuje z Internetu wyłącznie to, czego naprawdę potrzebujesz. Panda Antivirus Small Business Edition zapewnia w pełni bezpieczne wysyłanie i odbieranie e-maili, pobieranie plików z Internetu i prowadzenie całej komunikacji, jaką umożliwia Internet.

Telefoniczna pomoc techniczna przez okrągły rok.

O każdej porze dnia przez cały rok nasz personel techniczny jest dostępny przez telefon. Można korzystać również z pomocy eksperta komunikując się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aby sprostać nowym zagrożeniom, Panda Antivirus Small Business Edition jest każdego dnia automatycznie aktualizowany przez Internet.

Gwarantowana jakość.

Panda Antivirus Small Business Edition został wyposażony w technologię, znaną z rozwiązań takich jak Pandą Antivirus Platinum 7.0 i konsolę do centralnego zarządzania - Pandą Administratorem. Uzyskały one certyfikaty jakości od uznanych instytucji międzynarodowych, ICSA (International Computer Security Association) i Checkmark.

Skalowane, rozwiązanie modułowe.Panda Antivirus Platinum 7.0
Antywirus najnowszej generacji i zintegrowany z nim firewall wraz z modułem antidialer pozwalają na w pełni bezpieczną pracę i korzystanie z Internetu.

Antywirus najnowszej generacji

codzienne automatyczne aktualizacje baz wirusów, skanowanie całości ruchu do i z komputera (sieć lokalna lub/i Internet), funkcja autotuningu zużycia pamięci i procesora, usuwanie skutków działania wirusów, rezydentny skan poczty i wszystkich operacji odczyt/zapis w pamięci operacyjne bez zapisu na dysk, pomoc techniczna po polsku 34/365d ... i wiele innych przydatnych funkcji.

Zintegrowany firewall pozwala za pomocą prostego interfejsu w pełni kontrolować cały ruch wychodzący i przychodzący.

Moduł antidialer monitoruje numer dostępowy podczas połączeń modemowych dial-up i zapobiega jego nieautoryzowanym zmianom, np. na numery z serii 0-700

Panda Antivirus Platinum 7.0 to kompletna ochrona naszego komputera

Usuwa wszystkie typy wirusów.

Platinum 7 Wykrywa i usuwa wszystkie typy wirusów. Zaawansowane heurystyka, a także stały rozwój produktu sprawiają, że Platinum 7 jest również odporny na zupełnie nowe formy internetowych "zarazków". Po prostu zainstaluj i przekonaj się, że można korzystać z Internetu i poczty e-mail w komfortowych warunkach - bez obaw.
Platinum 7 to również zabezpieczenie przed hakerami!

Panda Antivirus Platinum 7.0 zawiera zintegrowany firewall najnowszej generacji, który powstrzyma hakerów od zniszczenia lub przejęcia Twoich informacji. Innowacyjne połączenie firewalla i programu antywirusowego zmienia Twój komputer w dobrze chronioną twierdzę niedostępną dla hakerów, wirusów i internetowych oszustów. Twoje dane są bezpieczne.
Całkowicie automatyczne codzienne aktualizacje baz wirusów chronią przed nowymi wirusami.

Możesz być roztargniony - codzienne automatyczne aktualizacje baz wirusów!- Kiedy usłyszysz o nowej infekcji, Twój komputer już będzie na nią odporny. Automatyczna codzienna aktualizacja to najlepsze zabezpieczenie przed nowymi wirusami, które błyskawicznie rozprzestrzeniają się w Internecie. Panda Antivirus Platinum 7.0 dyskretnie wykorzystuje Twoje połączenia z Inetrnetem przeprowadzając codzienne automatyczne uaktualnienia bazy wirusów oraz samego programu. Proces jest szybki i niewidzialny. Nie musisz przerywać swojej pracy. Program ściąga niezbędne dane i aktualizuje się w tle. Proces zużywa minimalną ilość zasobów.
Bardzo szybka i wydajna praca przy maksimum stabilności

Panda Antivirus Platinum 7.0 posiada jeden z najszybszych silników skanujących skojarzony z mechanizmem autotuningu zużycia zasobów. Nie pozwala on na przeciążenie procesora i pamięci podczas skanowania.
Panda Antivirus Titanium
Błyskawiczne wykrywa i usuwa wszystkie typy wirusów.


Panda Antivirus Titanium wykrywa i usuwa wszystkie znane typy wirusów, koni trojańskich, robaków, i innego rodzaju złośliwych kodów takich jak kontrolki ActiveX i aplety Java. Poza tym użytkownik ma do dyspozycji heurystykę najnowszej generacji, która stanowi efektywną zaporę przeciw nieznanym wirusom lub nowym mutacjom już znanych szkodników. Program został od podstaw zaprojektowany tak aby oferować maksymalną ochronę oraz maksymalną łatwość użytkowania. Stąd automatyczne, codzienne aktualizacje, przyjazny interfejs i czytelne raporty/komunikaty programu. Panda Antivirus Titanium aktualizuje się szybko i bez angażowania Twojej uwagi. Za każdym razem, kiedy łączysz się z Internetem program automatycznie dopisuje nowe sygnatury do swojej bazy wirusów, które pojawiły się od... ostatniego połączenia. Aktualizacja przebiega szybko i w sposób niezauważalny. Maksymalna prędkość skanowania, minimalne zużycie zasobów. Nowy silnik skanujący UltraFast jest jednym z najszybszych na rynku. Jest w stanie skanować w czasie rzeczywistym wszystkie operacje zapisu/odczytu oraz wysyłania i odbierania danych przy minimalnej zajętości pamięci i procesora.

Zaawansowana ochrona połączeń internetowych i poczty e-mail.
Nigdy więcej "niespodzianek" podczas przeglądania stron, wysyłania/odbierania poczty, ściągania plików... Panda Antivirus Titanium posiada jeden z najbardziej rozbudowanych mechanizmów chroniących przed zagrożeniami z Intenetu. Co więcej ochrona wykorzystuje pamięć operacyjną - wirusy są wyszukiwane i usuwane "w locie" przed zapisem danych na dysk, czyli w przypadku poczty przed otwarciem maila.


Panda Antivirus Titanium współpracuje z większością znanych programów pocztowych:
Microsoft Outlook®, Outlook Express®, Eudora®, Pegasus®, MSN Mail®, Netscape Mail®.


Unikalna technologia SmartClean: naprawa zniszczeń spowodowanych przez wirusy.
Dzięki technologii Smart Clean Panda Antivirus Titanium nie tylko usuwa wirusy ale też usuwa modyfikacje systemu operacyjnego. Jak na razie tylko programy Panda Antivirus poza usunięciem wirusa usuwają tez skutki jego działania.Pomoc Techniczna 24 h przez 365 dni w roku.
International Virus Alert Network, która obejmuje ponad 40 krajów na całym świecie, pozwala szybko i efektywnie reagować na epidemie nowych wirusów.
* Panda Antivirus Titanium zawiera następujące usługi w cenie: pomoc techniczna 24h via e-mail, 24h-SOS Virus, upgrade'y silnika skanującego i samego programu, CODZIENNE AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE BAZ WIRUSÓW PRZEZ 12 m-cy!


Minimalne wymagania systemowe
Procesor klasy Pentium 90 MHz lub szybszy, 32 MB RAM, 20 MB przestrzeni dyskowej.
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows XP
Windows 2000 Pro
Windows NT 4.0 workstation
Windows Millennium
Windows 98 and Windows 95.
Panda Platinum Internet Security
Panda Platinum Internet Security . To oprogramowanie zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych, profesjonalistach i małym firmach wykorzystujących intensywnie Internet zawiera nie tylko najnowocześniejszą technologię do walki z wirusami. Zapewnia również ochronę przed wszelkiego rodzaju "złośliwymi" programami i dokumentami ( malware ), hakerami oraz spamem i szkodliwymi treściami pochodzącymi z Internetu. Wszystkie rozwiązania zabezpieczające - antywirus, firewall, antidialer, antispam, antispyware oraz moduł kontroli dostępu do stron WWW - zostały bowiem zintegrowane w jednym produkcie.

Spośród licznych możliwości Panda Platinum Internet Security warto wymienić :

Automatyczna detekcja i usuwanie wirusów w poczcie przychodzącej i wychodzącej, a także we wszystkich danych przychodzących z Internetu,
Skaner antywirusowy UltraFast , który gwarantuje maksymalną wydajność i minimalne zużycie zasobów,
Osobisty firewall najnowszej generacji sprawia, iż komputer broni się skutecznie przed wirusami i atakami hakerów poprzez porty komunikacyjne,
Automatyczne blokowanie spamu i niechcianej poczty pozwala uniknąć przeciążeń serwera i skrzynek pocztowych,
Technologia Antispyware za projektowana, by bronić prywatności i poufnych danych przed oprogramowaniem służącym do wykradania danych i śledzenia sposobu pracy użytkownika,
Antidialer pozwala uniknąć nieświadomych połączeń telefonicznych z płatnymi numerami 0-700 itp,
Kontrola dostępu do stron WWW (web content filtering) pozwala z jednej strony ograniczyć dostęp do szkodliwych treści niepowołanym użytkownikom (np. nieletnim), z drugiej strony - pozwala uniknąć strat związanych z niewłaściwym wykorzystaniem Internetu (np. przez pracowników),
Wykrywanie i rozwiązywanie problemu luk występujących w oprogramowaniu, które mogą zostać wykorzystane przez wirusy do potajemnego uruchamiania złośliwego kodu na komputerze użytkownika,
System zapewniający spójność plików, któ ry uodparnia Panda Platinum Internet Security na ataki wirusów próbujące zatrzymać funkcjonowanie mechanizmów gwarantujących bezpieczeństwo,
Autodiagnostyka sprawdza na bieżąco, czy funkcjonowanie Panda Platinum Internet Security jest poprawne i gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa,
Natychmiastowe , automatyczne aktualizacje (przynajmniej 1 raz dziennie) zapewniają, że system jest zawsze gotowy pokonać najnowsze wirusy,
Proaktywne ostrzeżenia o nowych wirusach i zagrożeniach bezpieczeństwa, które mogą być wyświetlane bezpośrednio na pulpicie komputera.
Panda Platinum Internet Security został zaprojektowany, by działać efektywnie przy minimalnym udziale użytkownika. Z tego powodu jest zalecany dla każdego rodzaju odbiorcy niezależnie od posiadanej wiedzy technicznej i informatycznej.

Panda Platinum Internet Security zawiera dodatkowo pakiet wsparcia technicznego 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, usługę SOS Virus gwarantującą, że każdy problem związany z atakiem nowopowstałych wirusów zostanie rozwiązany w krótkim czasie (do 24 godzin).

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:

Czas czytania: 7 minut