profil

Wybrany produkt turystyczny dla dzieci i młodzieży

poleca 86% 101 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Spośród szerokiej gamy produktów turystycznych oferowanych na Ogólnopolskich Targach Turystycznych, wybrałam jedną ofertę , która wydała mi się najkorzystniejszą oraz najbardziej atrakcyjną dla osób w wieku od 13 do 18 lat. Jak wiadomo dzieci i młodzież muszą mieć zorganizowaną wycieczkę, począwszy od zakwaterowania przez wyżywienie oraz inne atrakcje pochłaniające pozostały czas wolny. Oczywiście cena też nie może być za wysoka aczkolwiek rodzice dadzą dużo aby uszczęśliwić swoje pociechy.

Produkt turystyczny

Obóz młodzieżowy dla osób w wieku od 13 – 18 lat do Hiszpanii (14 dni)

Zakwaterowanie
Pobyt w L’estartit, malowniczej miejscowości położonej na Wybrzeżu Costa Brava, słynącej z ładnych widoków i krajobrazów, portu jachtowego oraz centrum z tysiącem kafejek i sklepów z pamiątkami.
Kompleks składający się z hotelu dwugwiazdkowego „Amer” oraz pensjonatu „Playamar”, odległych od siebie około 50 m, położonych w centrum około 100 m od plaży.W hotelu „Amer” znajduje się: ogród z basenem, resturacja, sala bilardowa, kantor wymiany walut, płatny sejf. W pensjonacie zakwaterowane grupy młodzieżowe, w czystych, prosto wyposażonych pokojach 2- i 3- osobowych z łazienkami.

Wyżywienie
Trzy posiłki dziennie typu szwedzki stół w Hiszpanii (napoje do lunchu i kolacji płatne dodatkowo) + śniadania i obiadokolacje podczas noclegów tranzytowych w Czechach + prowiant na drogę powrotną (dwie bułki, napój, owoc)

Noclegi tranzytowe
Dwa noclegi w Czechach przy granicy polsko-niemieckiej.

Transport
Autokar zachodni z klimatyzacją, wc, video, cafe barem.

Program obozu
- zwiedzanie Berna (stolica Szwajcarii) podczas 8-godzinnej przerwy w trakcie przejazdu do Hiszpanii,
- zwiedzanie Cannes i Nicei (Lazurowe Wybrzeże we Francji),
- zwiedzanie Girony (średniowieczne miasteczko w Hiszpanii).
Podczas pobytu w L’estartit:
- spacery po okolicy, plażowanie, zajęcia na basenie.
Pakiet turystyczny:
- całodzienna wycieczka do Barcelony (Sagrada Familia, starówka – Barrio Gotico, dzielnica portowa, Park Guelle, Pomnik Kolumba, Las Remblas),
- wyjazd na całodzienny pobyt do miasteczka wodnego „Water World” (wraz z biletem wstępu).

Plan imprezy

1 dzień. Zbiórka w Gdańsku – Parking PKP (przy poczcie dworcowej), godz. 21.00, wyjazd godz. 21.15. Pozostałe miejsca wsiadania: Elbląg, Bydgoszcz (bez dopłat), Olsztyn, Ełk (50 zł dopłaty).
2 dzień. Przyjazd do hotelu do Czech, kolacja, nocleg.
3 dzień. Po śniadaniu wyjazd do Szwajcarii. Przyjazd do Berna około godziny 15-tej. Ośmiogodzinna przerwa (zwiedzanie miasta, czas wolny, dla chętnych posiłek we własnym zakresie w MC Donaldzie). Około godz. 23 wyjazd do Hiszpanii.
4 dzień. Przyjazd do L’estartit ok. godz. 14, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, spacer po okolicy, obiadokolacja, nocleg.
5-10 dzień. Pobyt w Hiszpanii i realizacja programu.
11 dzień. Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, obiad, czas wolny, plażowanie. Po południu wyjazd do Girony, zwiedzanie miasta, przyjazd do Francji.
12 dzień. Przyjazd do Cannes w godzinach rannych. Spacer promenadą do Pałacu Festiwali. Przyjazd do Nicei. W Nicei 8-godzinna przerwa (zwiedzanie miasta, plażowanie, dla chętnych posiłek we własnym zakresie w Mc Donaldzie). Po południu wyjazd w kierunku Czech.
13 dzień. Przyjazd do hotelu około godziny 14, obiadokolacja, nocleg.
14 dzień. Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przyjazd do Gdańska około północy.

Terminy:
27.06-10.07.2003, 06.07-19.07.2003, 10.07-23.07.2003, 17.07-30.07.2003.

Cena

1560 zł
Cena zawiera: 8 dni/7 noclegów w pensjonacie „Playamar”, wyżywienie: trzy posiłki dziennie oraz śniadania i obiadokolacje podczas noclegów tranzytowych w Czechach + prowiant na drogę powrotną, dwa noclegi w Czechach, transport, ubezpieczenie KL i NW, opiekę wychowawców i pilota, program poza pakietem turystycznym.
Cena nie zawiera: obowiązkowego pakietu turystycznego, płatnego na miejscu 25 euro, dla chętnych biletu wstępu na dyskotekę w L’estartit ok. 6 euro, kosztów napojów do posiłków w Hiszpanii i w Czechach (butelka wody mineralnej ok. 0,4 euro).


Produkt ten jest propozycją firmy „Gro Tour”
Biuro Turystyczno-Usługowe "Gro-Tour" s.c. jest firmą działającą od 1991 r. Firma ta jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiada Koncesję Organizatora Turystyki nr rej. 0642 ,wydaną przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie. Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów, działalność tego biura podlega ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej organizatora, zawartemu w TUiR "WARTA".
Firma „Gro-Tour“ specjalizuje się w organizowaniu:
· obozów młodzieżowych zagranicą (Słowacja, Czechy, Węgry, Włochy, Hiszpania, Grecja, Chorwacja),
· kolonii i wczasów nad polskim morzem (Jastrzębia Góra, Jastarnia, Chałupy, Łeba, Karwia, Cetniewo),
· zimowisk w kraju,
· obozów narciarsko-snowbordowych na Słowacji,
· imprez sylwestrowych i świątecznych w kraju.
Ponadto, oferowane są imprezy zagraniczne ( wycieczki ,wczasy) znanych i godnych zaufania organizatorów oraz imprezy sylwestrowe.
Właścicielem Biura Podróży „Gro – Tour” jest Sabina Jackowicz posiadająca ponad trzydziestoletni staż pracy w biurze podróży „Gromada”. Biuro „Gro-Tour” nadal posiada liczne koncesje tego biura.Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 4 minuty