profil

Charakterystyka Ani Shirley.

drukuj
poleca 79% 834 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Ania Shirley urodziła się w Bolingbroke w Nowej Szkocji. Gdy poznaliśmy ją miała 11 lat. Jej rodzice to Berta i Walter Shirley, którzy byli nauczycielami. Zmarli na febrę, kiedy dziewczynka miała zaledwie parę miesięcy. Pewnego dnia kiedy wstąpiła na Zielone Wzgórze przez pomyłkę jej opiekunowie to byli Maryla i Mateusz Cuthbert.
Dziewczynka kiedy Siedziała samotnie na dworcu czekając na Mateusza była blada, chuda, skromnie ubrana. Miała piegowatą twarzyczkę, a na jej policzkach zwisały dwa długie, grubo, czerwone jak ogień warkocze.
Ania była marzycielska dziewczynką, lubiła bujać w obłokach, wyobrażać i nadawać przedziwne nazwy dla niesamowitych miejsc. Łatwo wpadała w złość np. wtedy, gdy nazwano ją marchewką. Była otwarta na świat oraz łatwo nawiązywała kontakty z ludźmi. Dziewczynka była odważna i pewna siebie, pokazała to po przejściu po dachu.
Posiadała bujną wyobraźnię, była również najlepszą uczennica w szkole wraz z innymi uczniami. W przyszłości Ania chciała zostać nauczycielką.
Moim zdaniem Ania Shirley to bardzo dobra dziewczynka. Według mnie ona nie jest złą, wredną dziewczynką jak niektórzy tak o niej myślą. Dzięki niej dowiedziałam się ze wygląd nie jest najważniejszy lecz rodzina. Również dzięki niej dowiedziałam się jak wygląda prawdziwa przyjaźń oraz miłlośc od pierwszego wejrzenia.


Polecasz? Tak Nie
Komentarze (1) Brak komentarzy
26.2.2019 (15:58)

Ta praca była bardzo dobrze napisana. Pamiętaj tylko o akapitach ale jak macie taką polonistke to nie rób a ja mama taką że akapity wszędzie muszą być .


Pozdrawiam cie przydatna praca na 6

Teksty kultury