profil

Autocharakterystyka postaci.

poleca 85% 157 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Nazywam się Rafał. Urodziłem się w Województwie Warmińsko-Mazurskim, a dokładniej w Giżycku. Mieszkam w Łomży w domu jednorodzinnym z rodzicami, dwoma braćmi i dziadkiem. Mam 16 lat i obecnie uczęszczam do I klasy technikum Informatycznego.
Jestem średniego wzrostu i wagi o brązowych włosach. Mam piwne oczy oraz jasną cerę. Ubieram się raczej luźno i na sportowo, ponieważ nie lubię obcisłych ubrań, lecz kiedy trzeba ubieram się także w poważniejsze stroje. Jak każdy człowiek posiadam zalety oraz wady. Może najpierw przejdę do zalet. Moje główne cnoty to szczerość, ambitność, opanowanie i wytrwałość. Cechuję się również punktualnością, wywiązywaniem się z trudnych sytuacji oraz dotrzymywaniem obietnic. Jest i druga strona medalu a mianowicie wady. Moją największą wadą jest zdecydowanie lenistwo w nauce. Jestem też niekiedy uparty i samolubny, przez co czasem trudniej jest mi się dogadać z rówieśnikami. Mam tendencję do nadmiernego jedzenia, lecz jestem aktywny fizycznie i myślę, iż za kilkadziesiąt lat nadal będę w dobrej formie i w przyzwoitej wadze. Jestem wysportowany i bardzo uwielbiam sport. Najbardziej lubię takie dyscypliny jak: piłka nożna, MMA, badminton oraz tenis. Co ciekawe lubię uprawiać te sporty, ale także je oglądać. Poza sportem dużo czasu spędzam przed komputerem grając w przeróżne gry komputerowe i „surfowaniu” po Internecie. Nie cierpię rutyny i monotonii w swoim życiu, więc próbuję zasmakować różnych form spędzania wolnego czasu, np. odkrywaniu swoich talentów. Już jeden taki znalazłem. Jest nim badminton. Nie będę się o tym dłużej rozpisywał, bo chyba każdy wie co to za sport. Moim głównym celem w niedalekiej przyszłości jest ukończenie technikum na dobrych stopniach oraz ukończenie studiów informatycznych lub związanych z informatyką, a jeżeli nie uda mi się z informatyką( oby tak nie było) to postaram się iść w kierunku sportowym. Jestem ciekawy świata. Moim marzeniem jest objechać dosłownie cały świat i poznać przeróżne kultury i miejsca nietypowe dla przeciętnych ludzi.
Podsumowując moją autocharakterystykę uważam, że jestem na ogół szczerą osobą, która potrafi dochować najgłębszych tajemnic i sekretów. Ponadto posiadam takie cechy i osobowość, że czynią mnie niepowtarzalnym i oryginalnym człowiekiem.

Czy tekst był przydatny? Tak Nie

Czas czytania: 2 minuty

Ciekawostki ze świata