profil

Autocharakterystyka

poleca 86% 133 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Nazywam się Paulina. Urodziłam się 20.09.1994 r., więc mam 15 lat. Mieszkam razem z rodzicami i rodzeństwem w domku jednorodzinnym.

Jestem średniego wzrostu, mam 168 cm. Mam okrągła twarz, brązowe oczy i kasztanowe włosy. Moja budowa ciała niestety nie jest wspaniała i interesującą.

Jestem osoba szczerą, często mówię coś, czego nie przemyślę i czasem tego żałuję. Nie obrażam się, gdy ktoś zwróci mi uwagę. Denerwują mnie tacy ludzie i próbuję ich unikać. Potrafię cieszyć się z małych rzeczy. Raczej żyję "z dnia na dzień" i nie mam sprecyzowanych planów na przyszłość. Wiem, że chciałabym skończyć szkołę z dobrymi ocenami, a potem iść na studia, ale może to nie być takie proste do zrealizowania, gdyż jestem bardzo leniwa.

Jak wspomniałam, jestem szczera a w dodatku czasem opryskliwa, ale nie przeszkadza mi to w kontaktach z innymi. Cenię osoby, z którymi mogę porozmawiać na wiele tematów i mają coś ciekawego do powiedzenia. Szanuję ludzi, dla których nie jest ważne dobro materialne, lecz przyjaciele, czy rodzina. Moim zdaniem za pieniądze nie można "kupić" sobie prawdziwych przyjaciół.

Moimi zainteresowaniami są teatr, muzyka, film, książki. Sport lubię oglądać tylko w telewizji. Uczęszczam na zajęcia teatralne organizowane w szkole. Mimo że jest to amatorski teatr, daje mi on wiele satysfakcji. Chociaż czasem trzeba uczyć się dużo trudnego tekstu na pamięć, co zajmuje mi sporo czasu. Wieczorami lubię przeczytać dobrą książkę czy obejrzeć film. Moim ulubionym gatunkiem są horrory, ale lubię też komedie.

Sądzę, z jestem dobrym człowiekiem, oczywiście mam wady, lecz probuję je w sobie zwalczać i zamieniać w zalety.

Podoba się? Tak Nie
Komentarze (2) Brak komentarzy
22.4.2010 (14:54)

4+ nauczyciele są . . . . . . . . !!

13.4.2010 (18:20)

spoko ;) dostałam 5=

Materiał zweryfikowany

Czas czytania: 1 minuta