profil

Czy Każda przygoda to życiowa lekcja?

poleca 84% 847 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Według mnie tak dlatego iż podróże od niepamiętnych wieków pasjonowały ludzi i motywowały ich do odkryć nowych nieznanych miejsc. Od dawnych czasów do teraźniejszości niewiele się zmieniło. Ludzie nadal chcą podróżować i przeżyć przygodę swojego życia.
Zwiedzając jakieś miejsce, zdobywamy nowe doświadczenia, poznajemy interesujących ludzi oraz ich poglądy na różne sprawy. Podróż pomaga nam w zrozumieniu i poznaniu tradycji i kultury danego regionu. Podróżowanie nakłania nas do nieustających refleksji nad tym, co się zobaczyło lub kogo się poznało.
Osoby, które zwiedziły przynajmniej niewielką część świata są otwarte na przyswajanie nowych wiadomości. Posiada wszechstronne zainteresowania, które nieustannie poszerza.
Każdy z nas ma w sobie odrobinę chęci doznania smaku prawdziwej przygody, lub zmaganiu się z siłami żywiołów. Aby ją przeżyć nie musimy jechać na drugi koniec świata. Każda, nawet najmniejsza wyprawa jest swego rodzaju przygodą, która pozwala nam na chwilę, zapomnieć o codziennych troskach.

Podoba się? Tak Nie
Więcej informacji