profil

Autocharakterystyka - "Jestem kim jestem. Niepojęty przypadek jak każdy przypadek,,"

poleca 84% 2260 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Nazywam się ....... ........... i mam prawie 15 lat. Z czego nie jestem zadowolona ,gdyż wolałabym być jeszcze małą nieporadną dziewczynką bawiącą się w piaskownicy. Niestety również dużo osób mowi mi że wygladam na starszą niż jestem.. Mieszkam od urodzenia w pięknym miasteczku – Bielawa z mamą , dwuletnim bratem , tatą i leniwym kotem. Uczęszczam już od dwóch lat do G2 również w Bielawie. I muszę przyznac ze bardzo lubię to miasteczko i piękne góry w których mieszkamy.
Jestem wysoką , powiedzmy ze chudą , blondynką o szaro-niebieskich oczach. Najbardziej w moim wyglądzie nie lubię dużego nosa, brzucha i wiecznie posiniaczonych nóg.Jetsem osobą niezdarną i często się przewracam-stąd siniaki.. Za to najbardziej lubię włosy (a raczej ich kolor) , długie (niestety łamiące się) paznokcie , i wymiarowe usta.
Ubieram się zwyczajnie – jeansy albo rurki , a do tego T-Shirt i bluza.Chociaż staram sie byc na swój sposób oryginalna. W mojej garderobie przeważa raczej kolor różowy i czarny. Mimo że nie mam obsesji na punkcie butów mam ich ponad dwadzieścia dwie pary .
Jak na osobę , która nigdy nie ma czasu , jestem raczej osobą towarzyską. Lubię się dużo śmiać , jestem wrażliwą i zakręconą optymistką. Lubię się uczyć, jestem otawrta na nowe znajomości i świat Jak ktoś prosi mnie o pomoc to raczej tej pomocy nie odmawiam . Staram się być miła dla rówieśników. Uparcie dążę do celu , mimo wielu upadków. Moje motto to ,,Po trupach do celu,, , chociaż ostatnio na j. polskim spodobalo mi się jeszcze jedno Per apera ad astra –przez ciernie do gwiazd , które myślę że pasuje do mojej osoby. Bo chciałabym życiu osiągnąć jakiś sukces i niestety teraz muszę się.troche pomęczyć.Również do gustu przypadło mi motto z tematu ,,Jestem kim jestem. Niepojęty przypadek jak każdy przypadek,,.
Myśle ze teraz pora na przedstawienie tych gorszych cech. Jestem niepunktualna. Bardzo mi to przeszkadza , zwłaszcza w szkole.W drugiej kolejności muszę się przyznać , że nie zawsze stosuje się do wyznaczonych zasad. Może to wynika z mojej osobowości. Wiem tyle , ze na pewno nie wyjdzie mi to na dobre. Jestem osobą kłótliwą zwłaszcza w stosunku do rodziców. . Jestem nieposłuszna , myślę że czasem i troche złośliwa. Niestety również i nie potrafię być do końca szczera w każdej sytuacji. Uważam że wynika to z mojej osobowości sprzed laty. Kiedys byłam cichą , podporządkowaną pod innych i miłą dziewczynką. Nie chcąc nikogo urazić , nawet jeżeli tak nie było , mówiłam raczej mile rzeczy ,. I tak mi już zostało. I czas na ostatnią wadę (którą przynajmniej ja potrafię wymienić) nie potrafię utrzymać porządku – w ogóle. Mam brudny pokój , plecak , piórnik , garderobe , i tak jak wygląda mój pokój tak i wygląda moje życie. Jest niepoukładane , mam nierozplanowane zajęcia ,czas wolny , nie potrafię rozłożyć sobie zajeć z czego wynika moje wieczne zmeczenie.
W trzeciej kolejności przedstawię moje zainteresowania – a jestem dosć wszechstronnym człowiekiem więc będzie tego dużo. Bardzo lubie muzykę. Słucham raczej muzyki klasycznej , poezji-śpiewanej , opery , ale piosenki które słyszymy na co dzień w radiu również ,,wpadają mi w ucho,,. . Moje hobby to śpiewanie. Śpiewam w każdej wolnej chwili i poświęcam na to bardzo dużo czasu.Śpiewam już od ok. 5 lat w ........ ........ u p. ...... ........ , której zawdzięczam moje wszystkie sukcesy zwiane ze śpiewaniem. Mam nadzieje zę kiedyś moja praca zaowocuje. Również gram na gitarze i tańcze. Moim drugim ulubionym hobby od razu po muzyce jest teatr i pisanie. Lubię chodzić na konkursy recytatorkie , oglądać spektakle i oczywiście brać w nich udział. Chciałabym w przyszłości pojść do szkoły muzyczno – aktorskiej. W wolnych chwilach jak już wspomniałam – piszę. Ostatnio nieco rzadziej , ale bardzo lubie pisać wiersze opowiadania , baśnie i…właśnie piszę książkę. Chociaż nie wiem czy dam rade ją napisać i czy cos z tego będzie ,ale warto próbować.
Przedmioty w szkole jakie najbardziej lubię to biologia , chemia , sztuka , j.polski i ostatnio historia. Najgorzej idzie mi z matematyką i j .niemieckim , ale myśle , ze kiedyś to nadrobie.
Jestem młodym człowiekiem, który tak naprawdę nie wie, co chciałby robić w życiu. Przede wszystkim zdobyć wykształcenie, a następnie dobrze płatną pracę, która „trafiłaby” w moje zainteresowania.

Czy tekst był przydatny? Tak Nie

Czas czytania: 3 minuty

Ciekawostki ze świata