profil

List motywacyjny - główny księgowy

poleca 87% 101 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Łasin, dnia 26.11.2005


Patryk Wesołowski
ul. Konarskiego 8/29
86-320 Łasin

dotyczy: AWO – główny księgowy

Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone na łamach „Gazety Wyborczej”
z dnia 25 listopada 2005 r., chciałbym zgłosić moją kandydaturę na stanowisko głównego księgowego.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Ekonomiki Produkcji o specjalizacji
Finanse i Rachunkowość. Od momentu ukończenia studiów pracowałem na stanowiskach odpowiadających posiadanemu wykształceniu i poszerzałem zdobyte umiejętności akademickie.
Praca w przedsiębiorstwach różnych branży od banku, poprzez firmy produkcyjne i usługowe, spółki prawa handlowego, jednostki budżetowe, firmy prywatne do gospodarstwa rolnego w zróżnicowanych pod względem liczebności i umiejętności zespołach ludzkich, ułatwiła mi poznanie zasad funkcjonowania, kontroli, planowania, zarządzania i prowadzenia nowoczesnej firmy.
Długoletnie zatrudnienie w obszarze ekonomiczno- administracyjnym przedsiębiorstwa umożliwiło mi poznanie przepisów rachunkowości, prawa podatkowego, finansów i bankowości, prawa handlowego i innych zagadnień związanych z funkcjonowaniem firmy na rynku.
W czasie praktyki zawodowej nabyłem oprócz zdolności analitycznych i koncepcyjnych, związanych z zarządzaniem całą organizacją, także umiejętności interpersonalne, co ułatwia mi kierowanie zespołami pracowniczymi i pracę z ludźmi.
Chętnie wykorzystałbym posiadane zdolności pracując w Państwa firmie. Chciałbym przyczynić się do jej sukcesu, wspierając Państwa swoją wiedzą i doświadczeniem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
w procesie realizacji procesu rekrutacji.

Oczekując Państwa odpowiedzi, łączę wyrazy szacunku.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata