profil

Czy w dzisiejszych czasach pisanie listów jest modne

poleca 85% 103 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Myślę, że pisanie listów w dzisiejszych czasach nie jest tak praktykowane jak kiedyś. W teraźniejszości możemy w inny sposób porozumiewać się z ludźmi. Wiadomo w dawnych czasach nie było innych form przekazu.
Młodzi ludzie nie piszą listów(może ewentualnie miłosne ). Dziś jest dużo prostszych form komunikowania się z ludźmi, które są o wiele tańsze od pisania listów oraz mniej skomplikowanych i pracochłonnych. Obecnie można pisać SMS-y, e-maile, rozmawiać na gadu-gadu czy innych komunikatorach i czatach. Można też po prostu zadzwonić do danej osoby i z nią porozmawiać. Jest to mało kłopotliwe (nie trzeba dobierać słownictwa i w ogóle) i związane z groszowymi sprawami.
Uważam jednak, że dużo osób starszych koresponduje ze sobą i lubi to robić. Po prostu wiem, że żyli oni w innych czasach i w innych technologiach.
Sądzę, że pisanie listów wśród młodzieży nie jest modne, bo zabiera to więcej czasu i jedynie pisane są na języku Polskim. Co do osób starszych piszą one listy, bo potrafią je pisać i nie są przyzwyczajeni do komórek i komputerów.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata