Nie pamiętasz hasła?Hasło? Kliknij tutaj
W okolicy maista Gubbio zpojawił sie wilk.który zabijał ludzi i zwierzęta.Gdy ludzie wychodzili z domu broń gdy szli na miasto>kiedy spotykali się sam na sam z wilkiem,nikt nie wychodził żywy.Pewnego dnia w miescie Gubbio pojawił się św....