profil

Charakterystyka Gilberta Blythe

poleca 76% 1618 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Gilbert Blythe to chłopiec, który ma 14 lat. Chodzi do szkoły razem z Anią, Dianą i innymi 11- latkami, gdyż przed trzema laty jego ojciec bardzo zachorował i musiał wyjechac do Alberty aby się nim zaopiekować. Ponadto Gilbert dokucza wszystkim dziewczynkom i żartuje z nich, ale każda z dziewczynek się o to nie gniewa. Wyjatkiem była Ania.

Jest wysoki, ma kręcone włosy i piwne oczy. Jego usta zdobi złośliwyi łobuzerski uśmieszek. Nie jest przyzwyczjony aby któraś z dziewczynek go ignorowała. Jego bystre spojrzenie przyciągnie każdego wzrok, ponieważ Gilbert potrafi przekonywać ludzi. Jest szczupły i zgrabny.

Gilbert jest osobą, która wiele zrozumiała dzięki Ani. Zmądrał i spoważniał. Poza tym cechuje go inteligęcja, zdolność, ambicja. Jest bardzo, bardzo przystojny. Spodobało mu się w Ani wyjątkowość, tylko nie wiedział jak jej to przekazaći nazwał ją ,,marchew3ka,, co spowodowało że ta wrażliwa osóbka znienawidziła go. Chłopak ten popełnił wiele błędów, ale zależało mu aby je naprawić. Chciał pogodzić się z Anią, gdy spostrzegł, że jego przyjażń do niej przerodziło się w puste uczucie, puste dla Ani, nie dla Gilberta... Dostał medal w seminarium za bardzi dobre wyniki w nauce.

Był uczciwy i jak każdy chłopak nie lubił przyznawać się do błędów, ale dla Ani był na to gotów.

Moim zdaniem Gilbert zachował się tak jak na 14-przystało. Nie jestem zadowolona tylko z tego że zbyt krótko trwało ich pogodzenie. Powinno skonczyć się barzdiej romantycznie (jak to Ana mówi.

Ale ogólnie stwierdzam że zachował się w porządku. Życzę tego wszystkim chłopom.

Podoba się? Tak Nie

Materiał opracowany przez redakcję