profil

Charakterystyka Diany Barry

poleca 74% 2027 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Bohaterka mojej charakterystyki jest Diana Barry, mieszkała w sąsiedztwie Ani z Zielonego Wzgórza. Diana pochodziła z dość zamożnej rodziny w Avonela i jak wszystkie dzieci uczęszczała do tamtejszej szkoły.

Diana była śliczną dziewczynką o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach oraz różowych policzkach i wesołej mince, która odziedziczyła po tacie. Ubranie Diany o krągłej sylwetce zawsze było czyste i eleganckie.
Diana to osoba z dobrymi manierami, spokojna, wierna przyjaźni, szlachetna, życzliwa, prawdomówna. Gdy poznała Anię, nauczyła się wyobrażać sobie wiele rzeczy. Obie przyjaciółki nadały wielu miejscom przedziwne, ale i piękne nazwy. Razem z Anią świetnie się bawiły, a ich przyjaźń połączyły zwierzenie, tajemnice, drobne sekrety, a także przysięgi, które dziewczynki sobie składały.

Diana była osobą oddaną, lojalną i wierną zawsze miała dobre serce. Jej życiowym celem było posiadanie domu przypominającego jej własny, chciała prowadzić spokojne życie i nie miała większych ambicji.

Moim zdaniem Diana była bezbarwna, ale przyjaźń z Anią dodała jej skrzydeł.

Podoba się? Tak Nie
Komentarze (5) Brak komentarzy
14.12.2011 (18:54)

dzięki Ci, nie dostane 1

26.5.2011 (15:39)

super,już spisuję

13.4.2011 (16:31)

*** charakterystykę

Materiał opracowany przez redakcję

Czas czytania: 1 minuta