Kamilam01833 rozwiązane zadania
Kamilam0183
8.10.2017 (17:19)
Mnożenie i dzielenie liczb. Liczby, które mnożymy nazywamy czynnikami, a wynik mnożenia nazywamy iloczynem. Mnożenie oznaczamy symbolem kropki , czasami zamiast kropki używa się znaku krzyżyka .
Przydatne rozwiązanie?
Tak
Nie