Tematyka:Pedagogika/ Edukacja
Tryb: Niestacjonarne (zaoczne), Stacjonarne
Rodzaj:Studia II stopnia
Studia II stopnia na tym kierunku trwają 4 semestry, które kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra.
Absolwent dysponuje rzetelnym przygotowaniem teoretycznym o charakterze interdyscyplinarnym zorientowanym na konkretną specjalność pedagogiczną. Posiada umiejętności prowadzenia badań, dostrzegania oraz samodzielnego rozwiązywania problemów teoretycznych i praktycznych z zakresu wybranej specjalności. Jest przygotowany do działalności prospołecznej, samodoskonalenia oraz podjęcia studiów doktorskich.
Absolwent jest przygotowany do aktywności w różnych obszarach działań edukacyjnych, do planowania indywidualnej praktyki pedagogicznej oraz podejmowania roli kierowniczej w placówkach oświatowych.
W trakcie trwania studiów, student pogłębia wiedzę z zakresu rozwijania procesów aktywności artystycznej i kreatywności jednostki, w szczególności poprzez kontakt z muzyką i plastyką, z wykorzystaniem mediów.
Data rozpoczęcia: 10.2012
ul. Składowa 41/43
90-127 Łódź
+48 042 678 52 38, 635 42 74, 63
+48 042 678 49 16