profil

/

Zadania Prace

Znaczenie oceanów

drukuj
satysfakcja 68 % 521 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Znaczenie oceanów
Ocean jest zbiornikiem wody, który służy do:
- Rybakom do połowów na kutrach rybackich ryb i innych
zwierząt morskich do sprzedaży lub dla własnej przyjemności.
- Wydobywania ropy naftowe, dzieki, której robiony jest olej
napędowy służący m.in. do samochodu
-W morzu bałtyckim przeprowadzona jest rura dzieki, której
przeprowadzany jest gaz ziemny z jednego kraju do drugiego .
-Przewożenie dużych ładunków ciężkich ładunków nawet
takich jak samochód .
- Dla niektórych ludzi oceany są to tez miejsca pracy, ponieważ
niektórzy ludzie są nurkami i pod woda poszukują różnych
rzeczy i obserwują zwierzęta morskie.
- Morza i Oceany służą tez do filmów jako piękny krajobraz
- Służą one tez ludziom jako miejsce wypoczynku i pływania.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: znaczenie_oceanów.doc
Komentarze (23) Brak komentarzy
3.2.2012 (20:21)

tnx za pomoc przydalo sie!!!!:P

17.2.2011 (11:56)

mi nie trzeba do czego słuząą ! lol

3.2.2011 (17:58)

za to minus;/

1.2.2011 (18:23)

Ta notatka była bardzo przydatna. Wielkie dzięki. Dostałem za to 5!!!

28.1.2011 (09:26)

zajebista notatka



Zadania z Biologii
aneczka_jablonska1 rozwiązane zadanie
Biologia 20 pkt 25.3.2015 (18:59)

Opisz czynniki wpływające na różnorodność gatunkową i ekosystemową oraz przedstaw wpływ lodowaceń na rozmieszczenie gatunków

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15
Rozwiązuj

aneczka_jablonska1 rozwiązane zadanie
Biologia 15 pkt 25.3.2015 (18:57)

Opisz i porównaj autogenezę wybranej rośliny jednorocznej oraz wieloletniej

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12
Rozwiązuj

aneczka_jablonska1 rozwiązane zadanie
Biologia 10 pkt 25.3.2015 (18:19)

Wykaż przystosowanie roślin korzeń liść do życia w różnych środowiskach . Kserofity Hydrofity Hydrofity Mezofity.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Darusiia1230 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 24.3.2015 (22:46)

Porównaj budowę i funkcje układu krwionośnego i limfatycznego człowieka.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Valla0 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 24.3.2015 (20:55)

Proszę o pomoc! 3. Napisz część/części roślin, które mają znaczenie gospodarcze dla człowieka – są dodawane do potraw (np. korzeń, łodyga, liść,...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.