profil

/

Zadania Prace

Znaczenie oceanów

drukuj
satysfakcja 69 % 522 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze


Ocean jest zbiornikiem wody, który służy do:
- Rybakom do połowów na kutrach rybackich ryb i innych zwierząt morskich do sprzedaży lub dla własnej przyjemności.
- Wydobywania ropy naftowe, dzieki, której robiony jest olej napędowy służący m.in. do samochodu
- W morzu bałtyckim przeprowadzona jest rura dzieki, której przeprowadzany jest gaz ziemny z jednego kraju do drugiego .
- Przewożenie dużych ładunków ciężkich ładunków nawet takich jak samochód .
- Dla niektórych ludzi oceany są to tez miejsca pracy, ponieważ niektórzy ludzie są nurkami i pod woda poszukują różnych rzeczy i obserwują zwierzęta morskie.
- Morza i Oceany służą tez do filmów jako piękny krajobraz
- Służą one tez ludziom jako miejsce wypoczynku i pływania.


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: znaczenie_oceanów.doc
Komentarze (23) Brak komentarzy
3.2.2012 (20:21)

tnx za pomoc przydalo sie!!!!:P

17.2.2011 (11:56)

mi nie trzeba do czego słuząą ! lol

3.2.2011 (17:58)

za to minus;/

1.2.2011 (18:23)

Ta notatka była bardzo przydatna. Wielkie dzięki. Dostałem za to 5!!!

28.1.2011 (09:26)

zajebista notatka



Zadania z Biologii
Poziombka2 rozwiązane zadania
Biologia 14 pkt wczoraj o 16:15

Wyjaśnij różnicę między akomodacją a jego adaptacją . Pilnie proszę o pomoc !!!!!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 11
Rozwiązuj

tarasiukmarzena76 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt wczoraj o 15:58

Potrzeby  psychiczne i społeczne osób w wieku dorosłym.Proszę pomuście

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

thedawid690 rozwiązanych zadań
Biologia 10 pkt 23.4.2015 (22:36)

Dlaczego należy chronić ziemie ? mamy na przyrode napisać dialog o tym np ; ja czytam : czy dobrze sie pani oddycha teraz odpowiada ziemia ( mój...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Weronika14113 rozwiązane zadania
Biologia 10 pkt 19.4.2015 (10:56)

Jakie sa choroby układu moczowego?Przynajmiej 3 przykłady.

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Trotylka0 rozwiązanych zadań
Biologia 20 pkt 18.4.2015 (17:35)

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy hormonami tkankowymi, a miejscowymi? Tylko proszę, bez wklejania regułek, bo one zupełnie...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 15
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.