profil

List do Biskupa (bierzmowanie)

drukuj
satysfakcja 82 % 160 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

___________(imie i nazwisko) __________, dn._____r.
___________(miejscowość i nr domu)
___________(kod pocztowy i poczta)
Jego Ekscelencja
Ksiądz Biskup
Jan Tyrawa
Ordynariusz Bydgoski

Nazywam się __________ i mam __ lat. Uczęszczam do gimnazjum. Zdobywam bardzo dobre wyniki w nauce. Interesuje się szeroko pojętą ________ oraz _________. W przyszłości chciałbym pracować w którymś z tych zawodów. Jestem jedynakiem/ mam _____ sióstr lub braci. Moja rodzina liczy _____ osoby: Ja, moja mama _______ i mój tata _______.

Moje dotychczasowe życie religijne obejmuje uczestnictwo w niedzielnych Mszach Świętych oraz udział w najważniejszych świętach w życiu Kościoła. Co miesiąc przystępuje do sakramentu pokuty.

Z chwilą przyjęcia sakramentu bierzmowania chciałbym jeszcze bardziej zbliżyć się do Jezusa. Sakrament ten pozwoli mi w pełni uczestniczyć w życiu Kościoła, a także sprawi, że stanę się dojrzałym świadkiem Jezusa Chrystusa i Jego Ewangelii.

Jako patrona obieram sobie św. _______________, ponieważ imponuje mi On całym swoim życiem. Był_____________________________________________________________________________.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi sakramentu bierzmowania. Świadom podejmowanych obowiązków polecam się pasterskiej trosce Ekscelencji. Ze swej strony zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby być zawsze dobrym chrześcijaninem oraz wiernym i prawdziwym uczniem Jezusa Chrystusa.

Z wyrazami szacunku


Przydatna praca? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Zakres materiału