profil

Opis krajobrazu - góry.

drukuj
satysfakcja 47 % 126 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Od dawna marzyłam, o długiej wycieczce w wysokie góry. I doczekałam się... Teraz stoję z zapartym tchem i podziwiam rozciągający się przde mną krajobraz. Zatrzymałam się nad brzegiem stromego urwiska, zatrzymując wzrok na " magicznej dolinie ". Porośnięta jest krzakami fioletowych borówek, gdzieniegdzie widać zieloną kosodrzewinę. W centralnej części płaszczyzny znajduje się głębokie, niebieskie jeziorko. Wpada do niego błekitny i wąski strumień spływający ze skrętych zboczy ciągnących się w oddali szarych skał. Sięgają one aż po daleki horyzont. Nad nimi płyną leniwie puszyte obłoki, co chwile zalewane ciepłym blaskiem złocistego słońca.

Data dodania: 2010-09-18


Przydatna praca? Tak Nie
W słownikach:
Wersja ściąga: opis_krajobrazu_-_góry..doc
Komentarze (4) Brak komentarzy
4.1.2012 (17:58)

i nic tam nie opisalałeś wogule ta praca jestt na 1..

4.1.2012 (17:56)

bez sensu....to ma niby byc opis krajobrazu......???? opis to czyli że opisujesz jak wyglądają góry np. strumień, trawa, drzewa, kamienie itp..... anie to ...

18.5.2011 (20:17)

fajnie że

9.5.2011 (20:29)

czy ktoś mugł by dodć do tago zdięcie

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
jack2220 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 1 godzinę 44 minuty temu

Hej, mam taki problem. Mianowicie poproszono mnie o wiersz na temat taxi lub taxi corporation( może być krótki,tylko pozytywny) Proszę pomocy

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.