profil

Prywatny list do kolegi o wakacjach.

drukuj
satysfakcja 61 % 901 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Cześć Szymon

Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.
W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji. Wraz z moim kolegą Marcelem pływaliśmy i nurkowaliśmy w morzu. Temperatura powietrza nie spadała poniżej trzydziestu stopni Celsjusza. Pewnego dnia wybraliśmy się do Trogiru. W drodze do starego miasta widzieliśmy dużo bogatych jachtów i zamek obronny. Gdy doszliśmy na miejsce nasi ojcowie poszli rozmienić pieniądze do banku. Później zjedliśmy lody i wracaliśmy do samochodu. Resztę wakacji spędziłem w domu jeżdżąc do gór , Krakowa i innych zakątków Polski.
Bardzo bym się ucieszył gdybyś mi jak najprędzej odpisał i opisał jak ty spędziłeś tegoroczne wakacje.

Pozdrawiam
Tymoteusz


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (13) Brak komentarzy
9.1.2012 (08:11)

o borze ale sjara :P wescjee se showaiiijcze

9.11.2011 (15:12)

mhhh.. powinna być miasto i data

11.10.2011 (18:30)

Jak mozesz spedzac wakacje w domu , gdy wyjeżdzałeś w góry i zwiedzales Polske :|
i pozwole sobie zacytować
,,NASI OJCOWIE poszli rozmienić pieniądze do banku"
to brzmi jak jakaś historyczna opowiastka :|
NIE lubie tego
a i w góry a nie do gór :]

11.10.2011 (15:01)

Ten list był przydatny.

9.10.2011 (17:48)

Buhhaah zarabiasty xD

Teksty kultury


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.