profil

Życiorys, przykład życiorysu.

drukuj
satysfakcja 72 % 214 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Malwina Turek Wyszków 02.06.09
07-200 Wyszków
Ul. Kwiatowa 85/6
Tel. (29) 611 22 445
Życiorys


Urodziłam się 13 grudnia 1993 roku w Wyszkowie. Moimi rodzicami są Andrzej i Justyna Turek.
W latach 2000-2006 uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie, w 2006 roku rozpoczęłam naukę w gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie, obecnie kończę klasę III i osiągam dobre wyniki w nauce. Interesuje się językami obcymi oraz tańcem, brałam udział w kilku konkursach niestety bez osiągnięcia większych wyników.
Po ukończeniu klasy III pragnę kontynuować swoją naukę w liceum ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr. 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie w klasie o profilu lingwistycznym.

Podpis:
Malwina Turek


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (3) Brak komentarzy
16.3.2011 (20:32)

dobre dostalem za to 3 :)

9.2.2011 (16:09)

po prawej stronie nie ma miejscowości i daty

3.6.2009 (17:57)

Dane są troche poprzestawiane, ale ogółem za prace dostałam 5 ;)

Licze na to ze komuś sie ona przyda ;)

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.