profil

List do ludożerców.

drukuj
satysfakcja 81 % 415 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Drogi Ludożerco!

Ludożerco, dlaczego Ty jesteś takim egoistą? Piszę do Ciebie ten list ponieważ nie mam już sił patrzeć na Twoje beznadziejne zachowanie. Chcę Ci udowodnić iż dobremu człowiekowi powodzi się w życiu dużo lepiej i łatwiej.
Zawsze robisz wszystko za wszelką cenę, zazdrościsz, sprawiasz ludziom cierpienie, wyrządzasz krzywdę, dbasz tylko o siebie, nie patrzysz na innych, co czują, robią. Gdybyś był uprzejmy dla wszystkich ludzi, oni byliby uprzejmi dla Ciebie. Nie bądź egoistą i nie wykupuj różnych rzeczy z wyprzedaży tylko po to aby inni tego nie mieli. Dziel się z innymi radością życia, bo życie ma się tylko jedno. Wszyscy ludzie, tacy jak Ty, nigdy nie zaznają wiecznego szczęścia, dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą abyś się zmienił na lepsze i cieszył się z życia jakie dostałeś. Pomagaj ludziom w cierpieniu, a kiedyś ktoś pomoże Tobie.
Mam wielką nadzieję, że moje słowa trafiły Ci głęboko do serca i że rozważysz wszystko co Ci napisałam. Będę trzymała kciuki, bo wierzę, że uda Ci się zmienić w dobrego i z wielkim sercem człowieka.
Kochająca Zosia


Przydatna praca? Tak Nie
Wersja ściąga: list_do_ludożerców..doc
Komentarze (4) Brak komentarzy
18.1.2012 (13:55)

Spoko praca dostałem 5!!
thx

15.12.2011 (17:28)

ciekawa praca

12.12.2011 (18:22)

moze ktos dodoc jakos inno np nie oficjalny do tyh ludozerc€w

22.2.2012 (20:01)

moze ktos dodoc jakos inno np nie oficjalny do tyh ludozerc€w

Teksty kultury


Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.