profil

Charakterystyka Janosza Boki "Chłopcy z placu broni".

drukuj
satysfakcja 78 % 459 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Osoba, którą opisuję nazywa się Janosz Boka. Miał on 14 lat, ale mimo swego wieku miał dziecięcą twarz. Był bardzo odpowiedzialnym przywódcą chłopcow z placu broni. Był nadzwyczaj poważny, jak na swój wiek, nie lubił płatać figlów, ani wdawać się w kłutnie. Prawdopodobnie to właśnie dlatego chłopcy wybrali go na przywódcę. Boka był bardzo sprawiedliwym, odważnym, uczciwym chłopce. Był również bardzo dobrym strategiem. Tym ostatnim szczególnie odznaczył się w czasie obmyślania wspaniałego planu ataku czerwonoskórych- drużyny przeciwnej. Moją szcególną na niego uwagę zwróciła jego skromność. Nie wyróżniał się z tłumu oraz nie traktował innych niczym poddanych, wykorzystując fakt iż jest wodzem. Bardzo zainteresowała mnie także jego wrażliwość, którą udowodnił martwiąc się i odwiedzając Nemeczka w czasie jego choroby. Umiał też wybaczyć błędy zrajcy- Gerebowi i pozwolił powtórnie wrócić do swojej drużyny. To oznacza, że Boka był dobry i wyrozumiały. Umiał zachować się szlachetnie i honorowo. Chłopiec potrafił przyznać się do winy, kiedy zostawił otwartą furtkę kazał się wpisać do czarnej księgi małymi literami. Moim zdaniem Janosz Boka jest bardzo pozytywną postacią, godną zaufania i wspaniale nadającą się na przyjaciela.

(życzę powodzenia na polskim :*)


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (8) Brak komentarzy
14.10.2014 (10:36)

bardzo miło się czyta ale dużo błędów ._.

5.3.2014 (20:00)

Dużo błedów prawda ale to nie znaczy że źle napisane jest OK XD

10.10.2011 (18:39)

Po pierwsze : Za krótkie. Po drugie : Dużo błędów. A po trzecie : Nie ma jego zainteresowań.
Pewnie masz 1 z polskiego.

9.5.2011 (21:57)

sposób mowy dodawał mu kilka lat a rysy twarzy nie nabrały jeszcze męskich kształtów

17.3.2009 (20:46)

dobre:)

tylko może troche takie krotkie:/



Zadania z Języka polskiego
jack2220 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt wczoraj o 19:06

Hej, mam taki problem. Mianowicie poproszono mnie o wiersz na temat taxi lub taxi corporation( może być krótki,tylko pozytywny) Proszę pomocy

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.