profil

List motywacyjny

drukuj
satysfakcja 76 % 25 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Wrocław,16.05.2007
Katarzyna Nowak
ul.. Rynek 43/9
50-189 Wrocław
tel. (071) 33 358 39
tel. kom. 0512 273 312
Liceum Ogólnokształcące Nr XVIII
Zespół Szkół Nr 18
ul. Młodych Techników 59,
53-640 Wrocław

Szanowna Dyrekcjo,
W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie ubiegam się o stanowisko nauczyciela j. polskiego.
Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. Mam ukończony kurs pedagogiczny (270 godzin zajęć z pedagogiki, psychologii i metodyki nauczania oraz kilkutygodniowe praktyki w szkole). Wasza szkoła słynie przede wszystkim z odwagi w stosowaniu nowych metod nauczania, jak i szacunku dla tradycji i dbałości o najwyższe standardy nauczania. Są to wartości, którymi ja również się kieruje i dlatego chciałabym zostać Państwa pracownikiem. Możliwość zostania członkiem Waszego grona pedagogicznego jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Będę wdzięczna za danie mi możliwości wprowadzenia do Waszej szkoły nowych interaktywnych metod nauczania, oczywiście przy zachowaniu najwyższej dbałości o właściwe wykształcenie uczniów.
Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z młodzieżą i umiejętność współpracy z nimi. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i potrafi je zrealizować. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się i przystosowywania się do środowiska. Lubię pracować z młodymi ludźmi i myślę, że jestem przez nich akceptowana. Jestem osobą o optymistycznym nastawieniu do życia i ludzi. Nie boję się wyzwań, ponieważ nieodłącznym elementem mojego stylu bycia jest hasło "mogę, potrafię!". Wrodzona ciekawość świata skierowała mnie na studia o kierunku pedagogicznym. Chciałbym wykorzystać w praktyce posiadaną wiedzę i jestem głęboko przekonana, iż jako nauczyciel sprawdzę się w tym zawodzie. Jestem kreatywna i staram się każde zadanie wypełniać w nowy sposób.
Wierzę, iż będziecie Państwo zainteresowani moją osobą. Jestem gotowa spotkać się w czasie dogodnym dla Państwa i poszerzyć przedstawione informacje.
Z poważaniem,


Przydatna praca? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Rozkład materiału