profil

Streszczenie książki M. Musierowicz pt. "Opium w rosole".

drukuj
satysfakcja 17 % 646 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

`Opium w rosole` to kolejna książka z cyklu Jeżecjada Małgorzaty Musierowicz. Do grona głównych bohaterów zaliczamy : Kreskę i Macka, Genowefę. Ważną rolę odgrywa też matka dziewczynki. Głównym wątkiem w tej powieści jest miłośc. Zarówno matczyna jak i partnerska. Język jakim pisany jest ten utwór jest łatwy i przestępny. Dzięki Genusiszczęsliwie kończy się historia znajomości Kreski i Macka. Choc wydaje się że dziewczynka jest postacią drugloplanową wszystko kręci sie wokół niej. Jak większośc książek M. Musierowicz także ta dotyka problemów nurtujących współczesną młodzież. To historie pierwszych miłości, konfliktów ze starszymi i codziennych spraw.


Przydatna praca? Tak Nie
W słownikach:
Komentarze (22) Brak komentarzy
5.10.2011 (16:03)

niech ten kto to pisał OPANUJE DAŁNA albo zmieni lekarz bo go w h*** robi

5.5.2011 (20:31)

skopiowane z bryk.pl !!

5.5.2011 (20:29)

zgadzam się, że to recenzja !!

5.5.2011 (16:29)

żal mi tego kto to pisał....;d

30.1.2011 (17:12)

nic tu nie ma

Teksty kultury


Zadania z Języka polskiego
jack2220 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 2 godziny 29 minut temu

Hej, mam taki problem. Mianowicie poproszono mnie o wiersz na temat taxi lub taxi corporation( może być krótki,tylko pozytywny) Proszę pomocy

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.