profil

List z wakacji - po niemiecku

drukuj
satysfakcja 53 % 221 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Libe Torsten,

Meine Sommerferien habe ich in disem Jahr am See verbracht. Die ganze Familie war dort zusammen. Ich habe jeden Tag in der Sonne gelegen. Im Sommerferien habe ich fremde LAndern und fremde Kultur kennen gelernt. Ich habe die Nature bewundert und faulenzt. Mecine Familie mir viele SportmOglichkeiten angeboten. Ich habe tolles MAdchen kennen gelernt. Sie ist aufgefallen. Sie hat mir das Herz gebrochen. Wir sind auf dem Zeltplazt geblieben. Am Lagerfeuer haben wir leckere WUrstchein gebraten. Das Lagerfeuer hat lange gebracht. Das VerhAltnis zu der Familie ist fUr mich sehr wichtig.

Viele GrUBe, Damian :)


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (11) Brak komentarzy
10.10.2011 (17:19)

zgadzam się z poprzednim komentarzem !!!

18.4.2011 (17:36)

yyyy.. bez sensu to z tą dziewczyną i później moje relacje z rodziną są dla mnie najważniejsze..;D myśl człowieku..

17.3.2011 (19:59)

hahahhahha a wymyście mi coś na niemiecki mam napisać list i nie wiem jhak sie za to zabrać najlepiej jak najpe\piej ale pottrzebuje coś na 2 strony A4 ;*



Zadania z Języka niemieckiego
oliwiaw1232 rozwiązane zadania
Język niemiecki 10 pkt 25.5.2015 (19:40)

Jak po niemiecku utworzyc zdanie czy mogła bym prosić o bukiet kwiatów? prosze pliss

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

fcgbbjn0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 24.5.2015 (15:25)

Za okres od listopada do lutego gdy pracowałem w firmie nie otrzymałem zasiłku rodzinnego na moją córkę która jest strudentką II roku. Prosze o...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

czesctuvera0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 15 pkt 21.5.2015 (15:26)

Liczę na odpowiedź :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12
Rozwiązuj

czesctuvera0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 30 pkt 21.5.2015 (15:22)

Liczę na odpowiedź :)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 23
Rozwiązuj

1234ew0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 20 pkt 21.5.2015 (14:17)

Cześć Piotr ! Dawano nie dzwoniłeś, więc piszę do Ciebie by powiedzieć Ci co u mnie. Otrzymałam stypendium w Niemczech i podjęłam studia na...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 15
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.

Zadaj pytanie

Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w Serwis stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Więcej szczegółów w polityce prywatności.