profil

List z wakacji - po niemiecku

drukuj
satysfakcja 53 % 221 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Libe Torsten,

Meine Sommerferien habe ich in disem Jahr am See verbracht. Die ganze Familie war dort zusammen. Ich habe jeden Tag in der Sonne gelegen. Im Sommerferien habe ich fremde LAndern und fremde Kultur kennen gelernt. Ich habe die Nature bewundert und faulenzt. Mecine Familie mir viele SportmOglichkeiten angeboten. Ich habe tolles MAdchen kennen gelernt. Sie ist aufgefallen. Sie hat mir das Herz gebrochen. Wir sind auf dem Zeltplazt geblieben. Am Lagerfeuer haben wir leckere WUrstchein gebraten. Das Lagerfeuer hat lange gebracht. Das VerhAltnis zu der Familie ist fUr mich sehr wichtig.

Viele GrUBe, Damian :)


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (11) Brak komentarzy
10.10.2011 (17:19)

zgadzam się z poprzednim komentarzem !!!

18.4.2011 (17:36)

yyyy.. bez sensu to z tą dziewczyną i później moje relacje z rodziną są dla mnie najważniejsze..;D myśl człowieku..

17.3.2011 (19:59)

hahahhahha a wymyście mi coś na niemiecki mam napisać list i nie wiem jhak sie za to zabrać najlepiej jak najpe\piej ale pottrzebuje coś na 2 strony A4 ;*

18.11.2009 (20:21)

Szkoda , że nie ma żadnego listu z opisem ;/ ajj

19.5.2009 (20:02)

Poprawka do tłumaczenia basia5001 [mała uwaga do ciebie : po cholerę się zabierasz za tłumaczenie czegoś czego w ogóle nie rozumiesz ? pozdro]

Swoje wakacje spędziłem nad jeziorem . Była tam razem cała rodzina. Codziennie wylegiwałem się na słońcu . W wakacje poznałem cudzoziemską kulturę . Podziwiałem naturę i leniuchowałem. Moja rodzina zaproponowała mi wiele możliwości sportów. Poznałem fajna dziewczynę. [no i tu jest zdanko które w ogóle nie ma racji bytu ;) ]. Ta dziewczyna złamała mi serce . zakochaliśmy się w sobie na polu namiotowym . na ognisku piekliśmy smaczne kiełbaski. Ognisko trwało długo. Więzi rodzinne są dla mnie najważniejsze.



mam nadzieje ze to tłumaczonko się komuś jeszcze przyda ^^



Zadania z Języka niemieckiego
Aberrator0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 40 pkt wczoraj o 14:57

Potrzebuje tłumaczenia tych pytań na język polski i udzielenia odpowiedzi na nie, odpowiedz oczywiście po niemiecku ;) 1. Welche technischen...

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 30
Rozwiązuj

Aberrator0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt wczoraj o 14:30

Potrzebuje tłumaczenia tych pytań na język polski i udzielenia odpowiedzi na nie, odpowiedz oczywiście po niemiecku ;)  1. Welche technischen...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

sadexki0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 26.3.2015 (20:41)

Zapisz słownie godzinę:20:12 14:37 02:25 18:51 23:03 05:15 04:10 06:32 12:20

Rozwiązań 2 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

qwiktor0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 26.3.2015 (19:05)

Podręcznik zadanie 6 str 76 Porozmawiajcie na podstawie diagramów. (My musimy to napisać)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

bobi1160 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 10 pkt 25.3.2015 (17:14)

Pomoże mi ktoś rozwiązać sprawdzian z niemieckiego? Daje naj. Z góry dziękuję.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.