profil

satysfakcja 53 % 221 głosów

List z wakacji - po niemiecku

drukuj
Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Libe Torsten,

Meine Sommerferien habe ich in disem Jahr am See verbracht. Die ganze Familie war dort zusammen. Ich habe jeden Tag in der Sonne gelegen. Im Sommerferien habe ich fremde LAndern und fremde Kultur kennen gelernt. Ich habe die Nature bewundert und faulenzt. Mecine Familie mir viele SportmOglichkeiten angeboten. Ich habe tolles MAdchen kennen gelernt. Sie ist aufgefallen. Sie hat mir das Herz gebrochen. Wir sind auf dem Zeltplazt geblieben. Am Lagerfeuer haben wir leckere WUrstchein gebraten. Das Lagerfeuer hat lange gebracht. Das VerhAltnis zu der Familie ist fUr mich sehr wichtig.

Viele GrUBe, Damian :)


Autor dmic
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (11) Brak komentarzy zobacz wszystkie
10.10.2011 (17:19)

zgadzam się z poprzednim komentarzem !!!

18.4.2011 (17:36)

yyyy.. bez sensu to z tą dziewczyną i później moje relacje z rodziną są dla mnie najważniejsze..;D myśl człowieku..

17.3.2011 (19:59)

hahahhahha a wymyście mi coś na niemiecki mam napisać list i nie wiem jhak sie za to zabrać najlepiej jak najpe\piej ale pottrzebuje coś na 2 strony A4 ;*

18.11.2009 (20:21)

@matus_1906 Szkoda , że nie ma żadnego listu z opisem ;/ ajj

19.5.2009 (20:02)

@maraglaniara Poprawka do tłumaczenia basia5001 [mała uwaga do ciebie : po cholerę się zabierasz za tłumaczenie czegoś czego w ogóle nie rozumiesz ? pozdro]

Swoje wakacje spędziłem nad jeziorem . Była tam razem cała rodzina. Codziennie wylegiwałem się na słońcu . W wakacje poznałem cudzoziemską kulturę . Podziwiałem naturę i leniuchowałem. Moja rodzina zaproponowała mi wiele możliwości sportów. Poznałem fajna dziewczynę. [no i tu jest zdanko które w ogóle nie ma racji bytu ;) ]. Ta dziewczyna złamała mi serce . zakochaliśmy się w sobie na polu namiotowym . na ognisku piekliśmy smaczne kiełbaski. Ognisko trwało długo. Więzi rodzinne są dla mnie najważniejsze.



mam nadzieje ze to tłumaczonko się komuś jeszcze przyda ^^



Zadania z Języka niemieckiego
Nieaktywny
Język niemiecki 100 pkt wczoraj o 20:15

Podczas wakacji pracowałaś w niemczech. Napisz do koleżanki e-maila w którym...              * napiszesz gdzie...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt 23.10.2014 (19:44)

Kompass 2 podręcznik str.30Tam jest taka żółta ramka i trzeba to dokończyć używając przykładów ze strony 29 zadania 5 (też w żółtej ramce).

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 10 pkt 23.10.2014 (15:40)

Pomocy powiedzcie mi ile lat maja zamki leżące nad renem w niemczech!!

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 150 pkt 22.10.2014 (21:07)

Potrzebuje szybkiej pomocy w zadaniach podręcznik DAS IST DEUTSCH 1 strona 66-67 wszystkie zadania ;)

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Nieaktywny
Język niemiecki 15 pkt 22.10.2014 (20:14)

Napisz wypracowanie 20 zdan o obowiazkach w mojej rodzinie. mam siostre i rodziców .Prosze o pomoc.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 12 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.