profil

List z wakacji - po niemiecku

drukuj
satysfakcja 53 % 221 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Opinie

Libe Torsten,

Meine Sommerferien habe ich in disem Jahr am See verbracht. Die ganze Familie war dort zusammen. Ich habe jeden Tag in der Sonne gelegen. Im Sommerferien habe ich fremde LAndern und fremde Kultur kennen gelernt. Ich habe die Nature bewundert und faulenzt. Mecine Familie mir viele SportmOglichkeiten angeboten. Ich habe tolles MAdchen kennen gelernt. Sie ist aufgefallen. Sie hat mir das Herz gebrochen. Wir sind auf dem Zeltplazt geblieben. Am Lagerfeuer haben wir leckere WUrstchein gebraten. Das Lagerfeuer hat lange gebracht. Das VerhAltnis zu der Familie ist fUr mich sehr wichtig.

Viele GrUBe, Damian :)


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (11) Brak komentarzy zobacz wszystkie
10.10.2011 (17:19)

zgadzam się z poprzednim komentarzem !!!

18.4.2011 (17:36)

yyyy.. bez sensu to z tą dziewczyną i później moje relacje z rodziną są dla mnie najważniejsze..;D myśl człowieku..

17.3.2011 (19:59)

hahahhahha a wymyście mi coś na niemiecki mam napisać list i nie wiem jhak sie za to zabrać najlepiej jak najpe\piej ale pottrzebuje coś na 2 strony A4 ;*

18.11.2009 (20:21)

@matus_1906 Szkoda , że nie ma żadnego listu z opisem ;/ ajj

19.5.2009 (20:02)

@maraglaniara Poprawka do tłumaczenia basia5001 [mała uwaga do ciebie : po cholerę się zabierasz za tłumaczenie czegoś czego w ogóle nie rozumiesz ? pozdro]

Swoje wakacje spędziłem nad jeziorem . Była tam razem cała rodzina. Codziennie wylegiwałem się na słońcu . W wakacje poznałem cudzoziemską kulturę . Podziwiałem naturę i leniuchowałem. Moja rodzina zaproponowała mi wiele możliwości sportów. Poznałem fajna dziewczynę. [no i tu jest zdanko które w ogóle nie ma racji bytu ;) ]. Ta dziewczyna złamała mi serce . zakochaliśmy się w sobie na polu namiotowym . na ognisku piekliśmy smaczne kiełbaski. Ognisko trwało długo. Więzi rodzinne są dla mnie najważniejsze.



mam nadzieje ze to tłumaczonko się komuś jeszcze przyda ^^



sinetuuu0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 300 pkt 29.10.2014 (19:52)

Napisz list motywacyjny :  - o jakie miejsce pracy się ubiegasz i dlaczego. - czy i jakie masz doświadczenie zawodowe. - dlaczego...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 225 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

1212romek12120 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 20 pkt 29.10.2014 (16:46)

Potrzebny i krótki życiorys Johanna Gutenberga po niemiecku. Z góry dziękuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 15 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

krokdus0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 40 pkt 28.10.2014 (17:29)

POMOCY w załączniku macie zdjęcie zadania ktoś wie jakie to rozwiązania? Zadanie G2 temat pierwszy strona 21 ćwiczeniówka nowa era der,die,das do...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 30 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Algiasz0 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 50 pkt 27.10.2014 (20:29)

Odpowiedz na pytania : 1.wann fängt die schule an? 2.was machst du um 15 uhr ? 3.Um wie viel uhr kommst du von 4.der schule nach hause zuruck ?...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

siwa12345670 rozwiązanych zadań
Język niemiecki 100 pkt 27.10.2014 (20:01)

PROSZE O ODPOWIEDZI PO NIEMIECKU :))1. Wann geht deine Mutter einkaufen? 2. Gibt es in deiner Stadt ein Einkaufszentrum? 3. Wo kaufst du Brot? 4....

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.