profil

List motywacyjny.

drukuj
satysfakcja 83 % 35 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Genowefa Pigwa Genowefów, 23.02.2006
Ul. Genowefowa 13/13
13-130 Genowefów
Tel. 0-91 577 00 86
Kom. 600 815 309


Pani Kazimiera Wolska
Prezes „Lukas Bank” S.A.

Szanowna Pani Prezes.
Odpowiadając na ofertę zamieszczoną w „Gazecie Wyborczej” z dnia 20.02.2006, deklaruję podjęcie pracy w firmie „Lukas Bank” S.A. na stanowisku przedstawiciela bankowego.
Zainteresowana jestem również pracą jako doradca klienta. Dane zawarte w ofercie odpowiadają moim kwalifikacjom.
W mojej praktyce zawodowej zajmowałam się sprzedażą bezpośrednią. Nabyłam umiejętność posługiwania się pakietem MS Office. Ukończyłam Szkołę Główną Handlową o kierunku controlling i finanse, uzyskując tytuł magistra. Obecnie kontynuuję swoją edukację na studiach podyplomowych na kierunku marketing i zarządzanie. Umiejętnie nawiązuję kontakty z klientami, posiadam również doświadczenie w prowadzeniu negocjacji. Interesuję się nowościami na rynku usług finansowych, dlatego dobrze orientuję się w tym temacie. Przed czterema laty pracowałam w międzynarodowym środowisku, w związku z czym wszelkie raporty i sprawozdania finansowe przygotowuje w języku francuskim, którym na co dzień się posługuję.
Pracując w „ Banku Millenium” nabyłam duże doświadczenie, lecz jestem pewna, że w Pańskiej firmie zdobędę go więcej. Mam nadzieję, że moja dotychczasowa wiedza przyniesie oczekiwane przez Pana lepsze wyniki ekonomiczne, tj. zwiększy wydajność pracy.
Mam nadzieję, że szczegóły proponowanych rozwiązań będę mogła przedstawić w czasie bezpośredniej rozmowy, w terminie zaproponowanym przez Panią Prezes.


Z wyrazami szacunku
Genowefa PigwaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (1) Brak komentarzy
8.2.2008 (12:19)

nie można powiedzieć: "deklaruję podjęcie pracy" ponieważ to pracodawca decyduje o tym, czy zostaniemy zatrudnieni. I czy w liście motywacyjnym konieczne jest umieszczenie zwrotu : wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ?? i przede wszystkim- W JAKICH CELACH MARKETINGOWYCH!? chyba w celach niezbędnych do rekrutacji