profil

Charakterystyka Feriego Acza

drukuj
satysfakcja 73 % 569 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Feri Acz


Silny, wysoki i wysportowany chłopiec był przywódcą czerwonoskórych, zdeklarowanych wrogów chłopców z Placu Broni. Chociaż miał w swej grupie postaci bardzo niesymaptyczne, na przykład braci Pastorów, sam był rycerskim przywódcą. Od samego początku gardził Gerebem, który zdradził swych przyjaciół. Nie cenił go, mimo że Gereb ujawnił ważne tajemnice związane z obroną Placu. Z obrzydzeniem odrzucił również propozycję przekupienia dozorcy Placu.
Chciał zwycięstwa wyłącznie w otwartej, uczciwej walce. Wzorem dla niego byli starożytni Rzymianie, ich sposoby walki. Feri Acz umiał docenić i szanować przeciwników. Przypomnijmy sobie, jak traktował Nemeczka, gdy ten zachorował, przychodził nawet pod jego dom. A przecież Nemeczek miał istotny udział w klęsce chłopców z Ogrodu Botanicznego, także w tym, że Acz został pozbawiony przywództwa grupy.


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (13) Brak komentarzy
3.1.2012 (18:08)

takie sobie ale uzyje do sprawdzianu

10.10.2011 (20:21)

To pozmieniaj trochę ja tak robię

4.10.2011 (18:10)

Dzięki, nie mogłam znaleźć tego w książce ;p

19.5.2011 (21:03)

Słabe .. Nie przepisujcie tego.. 3 max !

10.5.2011 (21:02)

Bardzo mi się nie podobają takie strony na których napisane są tak zwane "gotowce" dla małych dzieci. One przepisują to całe, a potem dziwią się że dostają same 1, ponieważ ich pani od polskiego jest mądra :) Akurat dziś trafiło mi się pięć takich samych prac w jednej klasie!!!!!!!!!!



Zadania z Języka polskiego
gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

KasEnka55660 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (17:11)

Jakich książek  byście użyli do napisania referatu na temat : " Sztuka barokowa-sztuka renesansowa : porównanie . COs konkretnego potrzebuje

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.