profil

Petycja do dyrektora gimnazjum.

drukuj
satysfakcja 84 % 154 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Do Dyrektora Gimnazjum

Jako wszyscy uczniowie Publicznego Gimnazjum, podpisani pod tą petycją, zwracamy się z serdeczną prośbą do Pana Dyrektora, o zniesienie obecnie istniejącego systemu oceniania uczniów, a wprowadzenie na jego miejsce ocen opisowych.

Zmiana ta wpłynęłaby na obiektywne spojrzenie przez wszystkich nauczycieli uczących w naszym gimnazjum, na postęp w edukacji oraz rozwoju każdego z uczniów. Pozwoliłoby to na uniknięcie dodatkowych stresów, jakie są dostarczane każdemu z nas przy wystawianiu stopni z danego przedmiotu czy także zachowania. System wystawiania ocen niewiele ma wspólnego ze sprawiedliwym sądem. Zadaniem każdej placówki edukacyjnej jest przekazywanie wiedzy młodym ludziom, a nie wystawienie złych bądź dobrych stopni, które w rzeczywistości nie są odzwierciedleniem prawdziwych umiejętności oraz wiedzy ucznia.

Dlatego wierzymy, że Pan Dyrektor okaże zrozumienie i przychyli się do naszej prośby, aby w najbliższym czasie, w Publicznym Gimnazjum, zamiast sześciostopniowej skali oceniania, zastosowano sprawdzony już opisowy system sprawdzania uczniów.


Uczniowie


Załączniki:
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (14) Brak komentarzy
8.1.2009 (19:39)

my też mieliśmy napisać petycje...napisałem podanie (pomyliło mi sie xD) i dostałem 4 :D

5.1.2009 (18:40)

Mi tak samo było potrzebne ale na szczęście zobaczyłam jak się pisze i sama cos stworzyłam a co bedzie nie wiem..;P

13.11.2008 (20:29)

No...... mam nadzieje, że Bardzo Dobry dostane....:)

13.11.2008 (16:55)

Dzięki super!!!!!!!!

6.11.2008 (21:27)

m tez przydalo sie na wos. jestem w 3 gimn i mielsismy takie zadanie;]



Zadania z Wiedza o społeczeństwii
Rose970 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt wczoraj o 21:17

Hej potrzebuje waszej pomocy  mam napisać pracę kontrolną i potrzebuję waszej pomocy  praca potrzebna mi jest na wczoraj. "Istota...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

aife0 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 25 pkt wczoraj o 16:20

Plusy i minusy własnej działalności gospodarczej - z góry dziękuję za pomoc.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 20 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

21220000 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 50 pkt 18.12.2014 (20:04)

Muszę przygotowac notatkę o artykule z jakiegoś tygodnika opinii. Na dzisiaj!!!!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Yume33320 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 100 pkt 17.12.2014 (18:40)

Pan Janusz jest taksówkarzem w niewielkim mieście K. Rada Miejska w K. podjęła ostatnio uchwałę w  sprawie osobowego transportu prywatnego w...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

myszzkamikki0 rozwiązanych zadań