profil

Petycja do dyrektora gimnazjum.

drukuj
satysfakcja 85 % 158 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Do Dyrektora Gimnazjum

Jako wszyscy uczniowie Publicznego Gimnazjum, podpisani pod tą petycją, zwracamy się z serdeczną prośbą do Pana Dyrektora, o zniesienie obecnie istniejącego systemu oceniania uczniów, a wprowadzenie na jego miejsce ocen opisowych.

Zmiana ta wpłynęłaby na obiektywne spojrzenie przez wszystkich nauczycieli uczących w naszym gimnazjum, na postęp w edukacji oraz rozwoju każdego z uczniów. Pozwoliłoby to na uniknięcie dodatkowych stresów, jakie są dostarczane każdemu z nas przy wystawianiu stopni z danego przedmiotu czy także zachowania. System wystawiania ocen niewiele ma wspólnego ze sprawiedliwym sądem. Zadaniem każdej placówki edukacyjnej jest przekazywanie wiedzy młodym ludziom, a nie wystawienie złych bądź dobrych stopni, które w rzeczywistości nie są odzwierciedleniem prawdziwych umiejętności oraz wiedzy ucznia.

Dlatego wierzymy, że Pan Dyrektor okaże zrozumienie i przychyli się do naszej prośby, aby w najbliższym czasie, w Publicznym Gimnazjum, zamiast sześciostopniowej skali oceniania, zastosowano sprawdzony już opisowy system sprawdzania uczniów.


Uczniowie


Załączniki:
Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (14) Brak komentarzy
8.1.2009 (19:39)

my też mieliśmy napisać petycje...napisałem podanie (pomyliło mi sie xD) i dostałem 4 :D

5.1.2009 (18:40)

Mi tak samo było potrzebne ale na szczęście zobaczyłam jak się pisze i sama cos stworzyłam a co bedzie nie wiem..;P

13.11.2008 (20:29)

No...... mam nadzieje, że Bardzo Dobry dostane....:)

13.11.2008 (16:55)

Dzięki super!!!!!!!!

6.11.2008 (21:27)

m tez przydalo sie na wos. jestem w 3 gimn i mielsismy takie zadanie;]



Zadania z Wiedza o społeczeństwii
zwierzaczysko0 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt wczoraj o 18:52

Ile osób porozumiewa się niemieckim : a) w Europie b)w Ameryce północnej c)w Ameryce południowej d)w Azji f)w Afryce g)w Australii Proszę pisać w...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Lucy000 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt wczoraj o 14:03

Scharakteryzuj gospodarkę centralnie planowaną. Minimum 2 strony w zeszycie Daje najj!!

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

xoxsc0 rozwiązanych zadań
Wiedza o społeczeństwie 150 pkt 27.3.2015 (00:57)

Rozważ czy demokracja jest wartością uniwersalną

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 113
Rozwiązuj

Tysiaa961 rozwiązane zadanie
Wiedza o społeczeństwie 50 pkt 26.3.2015 (20:03)

Polityka etatyzmu a  gospodarka rynkowa. Czym się różnią?

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 38
Rozwiązuj

Tysiaa961 rozwiązane zadanie
Wiedza o społeczeństwie 10 pkt 26.3.2015 (19:56)

Różnica między gospodarką rynkową a polityką etatyzmu.

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.