profil

List do Świętego Mikołaja

drukuj
satysfakcja 62 % 870 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

12.12.2003r.
Drogi Święty Mikołaju!
Na początku tego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Wiem, że nie masz zbyt wiele pracy, żeby czytać wszystkie, długie, treściwe listy, więc nie będę Ci zawracać głowy.
Chciałabym Cię o coś prosić. Do szczęścia brakuje mi miłości. Moi rodzice nie dadzą mi jej już, bo się rozwiedli, mieszkam w domu dziecka i jest mi tu bardzo źle. Będę się bardzo cieszyła, jeżeli dostane jakieś ubranie i buty na obcasie, o których marzę od dwóch lat.
Jeśli odpiszesz na mój list będę szczęśliwa. Nie wymagam, żebyś spełnił moje życzenie, ale będzie mi bardzo, bardzo miło, jeżeli tak się stanie.

Patrycja


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (12) Brak komentarzy
13.12.2011 (16:58)

Oh...Biedulka z Ciebie:( Ale mam nadzieje ze Twoje zyczenie sie spelni.Napewno Twoje zyczenie sie spelni.

3.12.2011 (18:14)

biedulka...mam ndzieje, ze jej marzenia sie spelnia-takze te o butach;)warto wierzyc -to prowadzi nas i pomaga przetrwac trudne chwile zwatpienia!tak trzymac!

3.12.2011 (13:55)

W tym roku nie zapomnij napisać listu do Świętego Mikołaja - www.listdomikolaja.com ! Fajna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych ! Wysyłasz list, a 24 grudnia przychodzi do Ciebie odpowiedz od Św. Mikołaja na adres e-mail. Fajna sprawa bo mail jest w formie graficznej i :) Jeszcze raz polecam - www.listdomikolaja.com ! Zapraszam...