profil

List z przeprosinami do przyjaciółki

drukuj
satysfakcja 59 % 203 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

na początku mego pisania daje ci rękę do przywitania wiele razem przeliśmy dobre i złe chwile w tych złych się kłóciliśmy a w tych dobrych zwierzaliśmy się sobie wiele łez wylałyśmy razem chodziliśmy razem na dyskoteki i na chłopaków dużo mi pomogłaś a ja wszystko zaprzepaściłam jestem głupia straciłam przyjaciółkę i na dodatek byłaś dla mię jak siostra martwię się tym co będzie dalej czy będzie tak jak dawniej czy uda nam się pogodzić czy kiedykolwiek będziemy mówić głośno o naszej przyjaźni czy kiedykolwiek mi wybaczysz czy wróci nasza dawna przyjaźń ja bardo tego chce brakuje mi tych chwil spędzonych razem przepraszam cie za wszystko moja droga Liwio przepraszam wybaczysz mi paulina


Przydatna praca? Tak Nie
Komentarze (10) Brak komentarzy
21.11.2011 (16:14)

dzięki pomogło

14.11.2011 (13:20)

nie za dobre moze byc lepsze??

13.10.2011 (15:13)

ja dzisiaj straciłam dwie naj naj lepsze przyjaciółki

16.8.2011 (12:02)

Ja też straciłam przyjaciółkę najlepszą przyjaciółkę i chyba już tego nie odwróce

31.5.2011 (21:09)

Ja też straciłam swoje dwie najlepsze przyjaciółki za głupotę:(
I nie wiem co mam robić.Nie mogę się ogarnąć,próbuje do nich zagadywać,a one nic.

Formy wypowiedzi


Zadania z Języka polskiego
jack2220 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt Dzisiaj 19:06

Hej, mam taki problem. Mianowicie poproszono mnie o wiersz na temat taxi lub taxi corporation( może być krótki,tylko pozytywny) Proszę pomocy

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

gusio19970 rozwiązanych zadań
Język polski 10 pkt 20.12.2014 (11:30)

Napisz rozprawkę na temat : różne czasy , różni ludzie , a cel? rozważ problem trwałości buntu młodzieńczego jako wartość wpływającą na zmianę...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 8 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

wyyluzuj0 rozwiązanych zadań
Język polski 70 pkt 20.12.2014 (11:09)

BARDZO WAŻNE!! Na podstawie książki "Zbrodnia i Kara" napisz wypracowanie.

Rozwiązań 1 z 2
punktów za rozwiązanie do 53 rozwiązań 1 z 2
Rozwiązuj

Violaa950 rozwiązanych zadań
Język polski 90 pkt 20.12.2014 (10:36)

Renesansowy charakter "pieśni" j . Kochanowskiego . Rozważ problem w oparciu o wybrane utwory ( bez podawania ragmentów)

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 68 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Grinrezar0 rozwiązanych zadań
Język polski 100 pkt 19.12.2014 (20:29)

Miałbym prośbe moja dziewczyna, chodzi do Liceum dla dorosłych i dostała takiego zadanie. Jedynym naszym problemem jest to, ze oboje jesteśmy słabi...

Rozwiązań 0 z 2
punktów za rozwiązanie do 75 rozwiązań 0 z 2
Rozwiązuj

Masz problem z zadaniem?

Tu znajdziesz pomoc!
Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak
rozwiązać zadanie.