profil

Czy dla człowieka przełomu XX i XXI wieku życie w obecnych czasach może być ciekawe?

poleca 85% 146 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Dla człowieka przełomu XX i XXI wieku życie w obecnych czasach może być niewątpliwie ciekawe. W dzisiejszym świecie istnieje bardzo wiele wynalazków, których ludzie dawniej nie posiadali lecz doskonale potrafili sobie bez nich poradzić.

Aktualnie największe zainteresowanie budzi postęp techniki. Konstruowane są wciąż nowe wynalazki. Można powiedzieć, że człowiek XXI wieku ma coraz więcej możliwości, aby uczynić swoje życie ciekawszym. Nawet najzwyklejszy komputer, który jest teraz prawie w każdym mieszkaniu, może bardzo zaciekawić ludzi z dawnych czasów.

Obecnie wielu z nas ma szansę uzyskać wyższe wykształcenie. W naszym kraju, a także na świecie jest bardzo dużo dobrych uczelni. Każdy kto chciałby studiować zagranicą może to zrobić, ponieważ dzisiaj posiadamy takie możliwości. Dla ludzi XX wieku byłoby to na pewno bardzo interesujące, ponieważ nie mieli oni dużego wyboru szkół, jaki jest teraz.

Czas w którym żyjemy daje nam ogromne możliwości. Pozwala rozwijać swoje zainteresowania, poszerzać wiedzę oraz kształcić się w danej dziedzinie. Możemy kreować swoje pasje, nikt nie jest w stanie nam tego zabronić, ponieważ jesteśmy wolnymi ludźmi.

Uważam, że nasze czasy byłyby zdecydowanie bardzo ciekawe dla ludzi z XX wieku. Obecnie posiadamy o wiele więcej alternatyw niż kiedyś. Człowiek ma większy wybór niż dawniej. Sądzę, że realizując swoje wymarzone cele, jesteśmy osobami szczęśliwszymi, a szczęście jest potrzebne do życia aby czuć się spełnionym.

Podoba się? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Formy wypowiedzi