profil

List Motywacyjny na dj -a CV

poleca 85% 571 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Mrek Piechociński
ul. ziomalska 35 m. 19 Sucha Beskidzka, 23 maja 2008r.
23 -565 Sucha Beskidzka
tel. 546 63 363


Szanowni Państwo!
Odpowiadając na Państwa ogłoszenie zamieszczone 12 maja br. w lokalniej prasie , zgłaszam swoją kandydaturę na disc jockeya w wakacyjnej dyskotece "Alfa".
Jesetm uczniem lll klasy Gimnazjum nr 3 w Suchej Beskidzkiej i jednocześnie uczę sie w tutejszej Państwowej Szkole Muzycznej (stopień ll - klasa saksofonu). Od kilku lat poważnie interesuje się muzyką rozrywkową. Znam dyskografię wielu zespołow i solistow grajacych rocka, country , pop - music i bluesa. Gromadzę najnowsze notowania z krajowych i swiatowych list przebojow. Jestesm aktywnym dzialaczem dyskusyjneg Klubu Muzycznego. Swobodnie posługuję się jezykiem angirelskim, dosc dobrze mowie po niemiecku.
W prowadzeniu imprez i programow muzycznych mam juz pewne doświadczenie. Jako uczen Vl klasy byłem konferansjerem w szkolnym konkursie "MINI PLAYBACK SHOW" . W gimnazjalnym radiu " Węzeł" przez rok prowadziłem z kolei autorski kącik muzyczny pt . "Muzyka na bis - lata siedemdziesiate ". Za prgram ten otrzymałem wyroznienie dyrektora szkoły.
Jestesm osoba otwarta. elokwnetna, z poczuciem humoru, co sprawia,ze doskonale daje sobie rade w kontaktach z ludzmi.
Jestesm przekonany,ze prowadzone przeze mnei dyskoteki zapewnia uczestnikom nie tyle mnostwo dobrej zabawy , ale tez beda okazja do poznania roznych stylow muzyki rozrywkowej i ciekawostek z zycia estrady.
Mam nadzieje ,ze zechca Panstwo zaproponowac mi rozmowe kwalifikacyjną.

Pozostaje z szacunkiem Marek Piechocinski

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:

Czas czytania: 1 minuta