Rodzinny prezent na święta

Boże Narodzenie to bez wątpienia najbardziej rodzinny okres w roku. Najbliżsi, którzy nie widzieli się od dłuższego czasu, gromadzą się przy wspólnym stole i choince tylko po to, aby móc spędzić wspólnie czas. Tradycja obdarowywania najbliższych prezentami jest nieodłącznym elementem tych świąt. Skąd jednak wziąć pomysły na prezenty świąteczne dla najbliższych?

Uniwersalny i wyjątkowy prezent pod choinkę? Fotoksiążka!

Wydaje ci się, że prezent świąteczny nie może być jednocześnie oryginalny i uniwersalny? Też tak doniedawna myślałam. Trafiłam jednak na coś, co można podarować niemal każdemu (stąd uniwersalność), a z drugiej strony można dopasować go do indywidualnych upodobań obdarowywanego (stąd ta wyjątkowość). Zastanawiasz się, co to jest? Fotoksiążka to pomysł na osobliwe prezenty na święta dla każdego. Zaraz cię przekonam, że mam rację.

Prezent dla rodziców na święta w wersji foto

Z pewnością zgodzisz się ze mną, że zdjęcia rodzinne stanowią niemal artystyczne kalendarium przeszłych wydarzeń. Boże Narodzenie to czas, w którym chętnie wraca się do tych wspomnień. Może jednak w tym roku sprawić członkom rodziny prawdziwą niespodziankę i przygotować fotoksiążkę, w której będą wszystkie najważniejsze rodzinne fotografie? Taki oryginalny album to z pewnością ciekawy prezent dla rodziców na święta. Mama i tata, którzy stanowią trzon twojej familii, zasługują na prezent świąteczny, który wywoła u nich wzruszenie i wiele emocji. Zdjęcia twoje i twojego rodzeństwa z dzieciństwa, kilka fotografii rodziców z ich ślubu oraz rodzinna fotografia bliższego i dalszego kuzynostwa z ostatniego rodzinnego zjazdu dadzą rodzicom wiele radości. Ty zaś nie będziesz musiał zastanawiać się, jaki prezent dla rodziców na święta przygotować w tym roku.

Gustowny prezent dla babci na święta

Z fotoksiążki ucieszy się również na pewno twoja babcia. Jeśli nie masz zbytnio wolnego czasu, to możesz pójść na łatwiznę i zamówić dla niej taki sam wariant produktu, jak dla rodziców. Dostępne szablony świąteczne pozwolą ci zaprojektować niemal uniwersalny produkt. Zastanów się jednak, czy prezent pod choinkę dla babci nie powinien zawierać innych fotografii, np. zdjęć dziadka, ich zdjęcia ze ślubu czy zdjęć ich małych dzieci i wnuków. Jeśli o pomoc w poszukiwaniu odpowiednich zdjęć poprosić swoich rodziców czy wujków, to z pewnością uda ci się odnaleźć fotografie sprzed dobrych kilkudziesięciu lat. Wystarczy, że je zeskanujesz i umieścisz w wybranym przez siebie szablonie, a otrzymają one nowej świeżości w postaci wydrukowanej w wysokiej jakości fotoksiążki. Taki nietypowy prezent dla babci na święta będzie dla niej miłym zaskoczeniem i okazją do powrotu pamięcią do wydarzeń z przeszłości.

Prezent pod choinkę dla siostry i brata

Fotoksiążka to pomysł na prezent świąteczny, który sprawdzi się również w przypadku twojego rodzeństwa czy przyjaciół. W pierwszym przypadku wystarczy, że wyszukasz najśmieszniejsze fotki twoje i twojego brata czy siostry z dzieciństwa. Poukładanie ich w formie kolaży czy chronologiczne posegregowanie pozwoli ci uzmysłowić twojemu rodzeństwu, jak bardzo się zmienili na przestrzeni lat. Zdjęcia śmiesznych sytuacji zaś rozbawią nie tylko samego obdarowanego, ale na pewno też całą rodzinę. A skoro podarowane przez ciebie prezenty na święta wywołują serdeczny śmiech, to znaczy, że są trafione w 100%.

Rodzinny prezent na święta
3.6 (72.73%) 11 głosów