Prezent dla chłopaka na święta – trzy inspiracje

Gwiazdka to magiczny czas. W końcu można nieco zwolnić i spędzić czas z tymi, którzy są dla nas najważniejsi. To również czas miłych upominków, które znajdujemy pod choinką. Czy ty zastanawiałaś się już jaki prezent dla chłopaka na święta przygotujesz w tym roku? Jeśli nie, to mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji.

Prezent dla chłopaka na święta nr 1: fotoksiążka o was

Pomysłów na prezent świąteczny dla chłopaka jest wiele. Jeśli jednak, zamiast kolejnego flakonika wody toaletowej, chciałabyś podarować mu coś bardziej interesującego, możesz przygotować fotoksiążkę z waszymi zdjęciami. Bez względu na długość waszego związku z pewnością macie wiele wspólnych fotek. To od ciebie zależy, czy w fotoksiążce wydrukujesz te najbardziej wzruszające czy najbardziej śmieszne. Bez względu na to, fotoksiążka ze zdjęciami wydrukowanymi w bardzo dobrej jakości to w 100% prezent na święta, który ucieszy twojego chłopaka. Przecież to ty jesteś dla niego prawdziwym skarbem. Prezent pod choinkę w postaci waszych wspólnych zdjęć będzie mu skutecznie o tym przypominać.

Prezent dla chłopaka na święta nr 2: foto opowieść o nim samym

Chociaż łączące ciebie i twojego chłopaka uczucie bez wątpienia jest wyjątkowe, to nikt nie powiedział, że prezent świąteczny dla niego musi dotyczyć waszej dwójki. Może warto udowodnić mu, jak dobrze go znasz i przygotować dla niego fotoksiążkę o… nim samym? Na pewno masz zdjęcia, na których twoja połówka ciężko pracuje, dobrze się bawi ze znajomymi czy uprawia swój ulubiony sport. A może twój chłopak wędkuje albo fascynuje się lotnictwem? We współczesnych czasach wszędobylskich aparatów w telefonach komórkowych nie powinnaś mieć problemu ze zdobyciem zdjęć, które to dokumentują. Swoją fotoksiążkę o twoim chłopaku możesz podzielić nawet na konkretne rozdziały, np. praca, hobby, życie towarzyskie. Im więcej działów wymyślisz i zdjęć umieścisz, tym ten nietypowy prezent na święta lepszy!

Prezent dla chłopaka na święta nr 3: on i przyjaciele

Zastanawiając się nad formą fotoksiążki dla chłopaka, musisz również pamiętać, że nie tylko ty jesteś ważna dla swojego ukochanego. Z pewnością bardzo ważnymi osobami dla niego są również jego przyjaciele. Tym bardziej, jeśli niektórych z nich zna dłużej niż ciebie. Poza tym prawdziwy przyjaciel to prawdziwy skarb, dlatego może twój prezent świąteczny dla ukochanego powinien odwoływać się właśnie do przyjaźni. W zdobyciu zdjęć twojego chłopaka z przyjaciółmi i kolegami z pewnością pomogą ci oni sami. Część fotek znajdziesz na ich profilach w mediach społecznościowych, część z pewnością będą mogli ci przesłać za pośrednictwem komórki czy maila. Zgromadzenie w jednej fotoksiążce zdjęć partnera ze wspólnych imprez i wypadów z przyjaciółmi to z pewnością zaskakujący prezent pod choinkę. Przecież przyjaciele są niczym rodzina. Podarowanie tego rodzaju podarunku na Boże Narodzenie to wyjątkowy prezent świąteczny.

Prezent dla chłopaka na święta – trzy inspiracje
4 (80%) 3 głosów