Pomysły na prezenty świąteczne dla przyjaciółki

Idzie zima, a wraz z nią święta Bożego Narodzenia. Natomiast z tymi bezpośrednio kojarzy się kolorowa choinka, a pod nią moc prezentów. I chociaż wszyscy lubimy dostawać prezenty na święta, to poszukiwanie ich dla innych sprawia niekiedy wiele problemów. Aby ułatwić to zadanie, przedstawiamy kilka podpowiedzi, co można podarować pod choinkę kobiecie.

Jaki prezent na święta od mężczyzny?

Przed wyzwaniem wyboru właściwego podarunku dla pań stają szczególnie mężczyźni. I chociaż mogłoby się wydawać, że mają szerokie pole manewru, prezent świąteczny sprawia im sporo kłopotu. Szczególnie, jeśli ma być dedykowany wybrance serca.
Alternatywą dla pospolitych upominków w postaci biżuterii czy kosmetyków będzie z pewnością gustowna fotoksiążka. Jej przygotowanie nie zajmie żadnemu dżentelmenowi więcej niż kilkadziesiąt minut, a sam prezent pod choinkę może być w 100% dopasowany do natury obdarowywanej kobiety. Decydując się na tego rodzaju upominek, mężczyzna musi podjąć zasadniczą decyzję: jaką formę ma przybrać owa fotoksiążka. Wariantów jest bardzo wiele – od wersji tematycznych o miłości i rodzicielstwie, poprzez szablony świąteczne produktu, na w 100% autorskim projekcie kończąc. Aby pan miał łatwiejszy wybór, w pierwszej kolejności powinien przegrzebać posiadane zdjęcia i wybrać te, które chciałby umieścić w swojej fotoksiążce. Myślę, że oryginalny album zatytułowany imieniem ukochanej i hasłem Moja Miłość! też trafi w gusta większości żon i narzeczonych. A jeśli tam trafi, to znaczy, że ten prezent na święta dla przyjaciółki rzeczywiście spełnił oczekiwania obdarowanej.

Prezent pod choinkę dla kobiety od… kobiety

Jednak prezentów paniom nie kupują jedynie mężczyźni. Tak już świat został stworzony, że kobiety otaczają się również innymi kobietami. Przy okazji świąt panie również nawzajem obdarowują się upominkami. Jeśli któraś z pań stanie przed dylematem wyboru prezentu dla siostry czy przyjaciółki, również powinna wziąć pod uwagę fotoksiążkę. Dlaczego? Chociażby z tego względu, że młodsze pokolenia kobiet nie przywiązują zbytniej wagi do takich pamiątek jak fotografie. Zastąpione przez cyfrowe zdjęcia zrobione telefonem komórkowym, odchodzą nieuchronnie w zapomnienie. I chociaż twój foto prezent świąteczny też będzie wytworem nowoczesnych technologii (druk cyfrowy bardzo wysokiej jakości), to same zdjęcia w wersji papierowej będą namacalnym dowodem przemijających lat. Poza tym forma samej fotoksiążki zależy w 100% od ciebie. Możesz tam umieścić wasze zdjęcia z dzieciństwa (jeśli to prezent pod choinkę dla siostry) czy z okresu studiów (w wariancie dla przyjaciółki). Wydrukowane zdjęcia mogą być zarówno poważne, jak też śmieszne. Możesz umieścić je tylko na 20 stronach fotoksiążki albo powiększyć swoje prezenty na święta o kolejne strony. Jak będzie wyglądała podarowana przez ciebie fotoksiążka zależy wyłącznie od ciebie i zdjęć, które masz do dyspozycji.

Prezent dla babci na święta

Podarunkowi dla babci poświęcam oddzielną uwagę z jednego, bardzo prostego powodu – każda babcia jest tak wyjątkową osobą, że zasługuje na odpowiednie wyróżnienie w gronie wszystkich kobiet. Nikt przecież nie opowiadał tak pięknych bajek jak ona. Nikt też przecież nie miał cierpliwości do wybryków w dzieciństwie, co ona. Nie wspominając już o niektórych wspólnych tajemnicach, o których rodzice nie wiedzą do tej pory. Boże Narodzenie to doskonała okazja, że podziękować babci za to wszystko. A przygotowana specjalnie dla niej fotoksiążka to z pewnością trafiony prezent dla babci na święta. Poza tym w przypadku tego prezentu możesz go przygotować wspólnie z innymi wnukami czy członkami rodziny. Umieśćcie w fotoksiążce wasze zdjęcia z babcią – te współczesne i te sprzed kilku czy kilkunastu lat. Całość ubierzcie w bożonarodzeniowy szablon (szablony świąteczne udostępnia drukarnia) i opatrzcie specjalną dedykacją. Taki prezent pod choinkę od was wszystkich niewątpliwie uraduje seniorkę rodu.

Pomysły na prezenty świąteczne dla przyjaciółki
5 (100%) 2 głosów