Pomysły na prezenty świąteczne dla mężczyzny

Chociaż panowie to niekiedy nie do końca grzeczni chłopcy, oni też zasługują na prezent pod choinkę. I chociaż ucieszą się pewnie niemal z każdego podarunku, warto poszukać takiego upominku, który na długo zapadnie w ich pamięci. Jaki zatem prezent świąteczny dla mężczyzny wybrać?

Prezenty na święta dla grzecznych, poważnych panów

Wybierając prezent pod choinkę dla mężczyzny, należy się kierować przede wszystkim charakteru osoby, która ma być obdarowana. Oczywiste jest, że senior rodu, który pamięta jeszcze czasy wojny, nie będzie zbytnio zadowolony z nowoczesnego gadżetu, którego nie będzie umiał obsługiwać. Poza tym szczególną ostrożność należy zachować również w sytuacji, kiedy obdarowywany pan nie ma zbytniego poczucia humoru. Jaki prezent świąteczny może sprawdzić się w przypadku tak trudnych charakterów? Jednym z pomysłów może być stylowa fotoksiążka zawierająca rodzinne zdjęcia. Fotografie możesz ubrać w szablony świąteczne lub w inny, bardziej dystyngowany szablon. Wysoka jakość wydruku zdjęć i estetyczna oprawa fotoksiążki z pewnością nie urażą gustu nawet najbardziej wymagającego mężczyzny. A umieszczone w niej zdjęcia członków rodziny może zostać potraktowane jako miła niespodzianka pod świątecznym drzewkiem.

Prezent pod choinkę dla panów z poczuciem humoru

Jednak fotoksiążka nie musi być wcale poważna i nostalgiczna. Szczególnie, jeśli chcesz ją podarować starszemu bratu czy nieustannie żartującemu kuzynowi. Tak, jak twój foto prezent świąteczny może być poważny, tak równie dobrze może wywoływać uśmiech na twarzy obdarowanego. Wystarczy, że umieścisz w niej zdjęcia ze śmiesznych sytuacji. Jakich? Chociażby fotki brata z przedszkola, kiedy miał śmieszną fryzurkę. Zdjęcia kuzyna objadającego się w dzieciństwie czekoladowymi lodami spływającymi mu po koszulce też doskonale się do tego nadają. Z resztą sam wiesz, jakimi śmiesznymi zdjęciami dysponujesz. Zrób z nich ciekawy kolaż lub zestaw jest w zaskakujący sposób (np. zdjęcie z dzieciństwa vs. zdjęcie współczesne), a przekonasz się, że twoje prezenty na święta dla panów wywołają prawdziwe salwy śmiechu. Poza tym taki żartobliwy prezent pod choinkę może być również skutecznym odwetem za wszystkie żarty z dzieciństwa pod twoim adresem.

Prezenty na święta w kilka chwil

Oprócz wielu możliwości związanych z projektowaniem fotoksiążki, ma ona jeszcze jedną, zasadniczą zaletę. Przygotowanie tego prezentu świątecznego dla mężczyzny nie zajmie ci wiele czasu, a całość będziesz mogła załatwić za pośrednictwem komputera. Drukarnia udostępnia różnorodne szablony, spośród których na pewno wybierzesz najbardziej pasujący do obdarowywanego pana. Wklejasz do niego elektronicznie zdjęcia i projektujesz całość. Następnie składasz zamówienie, opłacasz, a po kilku dniach twój oryginalny prezent świąteczny dla mężczyzny przyjeżdża pod twój adres. Prawda, że proste? Zatem nie czekaj i zamawiaj oryginalny prezent pod choinkę już dziś!

Pomysły na prezenty świąteczne dla mężczyzny
5 (100%) 1 głosów